X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację pomóżcie, błagam...
Odpowiedz

pomóżcie, błagam...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że owulacja u Ciebie wystąpiła, nie sugeruj się do końca OF ponieważ to tylko program i może się mylić zwłaszcza jak ma za mało danych... Proponuję spokojnie podejść do tematu, obserwować się poczytać troszeczkę o zasadach NPR ponieważ wytłumaczenie wszystkiego w jednym poście dokładnie nie jest zbytnio możliwe... Zacznij kolejny cykl od początku obserwować dokładnie wszystko notuj zapisuj w notatkach i uwierz mi zrozumiesz swój organizm jak nie będziesz sama wprowadzać niepokoju i chaosu... Pamiętaj, że wiele czynników w tym także STRES może wpływać na Twoja owulację. W razie pytań nie ma sprawy po to tutaj jesteśmy, aby dzielić się wiedzą, spokojnie tak jak sugeruję poczytaj o NPR jeśli czegoś nie będziesz mogła zrozumieć pytaj ;) Wspólnie damy rade ;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 18 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 : jeśli pytanie jest aktualne udostępnij proszę poprzedni wykres :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 18 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Witajcie dziewczyny, nie raz pisałam na forum, ale nigdy nikt nie udzielił mi do końca odpowiedzi.

    Czy patrząć na mój wykres, Wy również macie wrażenie że nie miałam owulacji? :((((((((( jezeli jest tak jak mowia dziewczyny ze zeby wyznaczyc linię podstawową, nalezy odjąć od dnia szczytu sluzu ( u mnie 20 d.c) 6 dni wstecz i najwyzsza z nich wyznacza linię podstawowączyli u mnie była by na poziomie 36,6 :(((( czyli w ogole nie mialabym zadnego skoku? Jedna forumowiczka mowila zas, ze u mnie linia podstawowa przebiega przez 36,2, wiec juz nic nie wiem, moglby mi ktos raz a dokladnie napisac o co chodzi, prosze...
    Tylko monitoring powie ci kiedy będzie i czy była owulacja .

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:09

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 18 marca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałabyś chyba wkleić tu link do poprzedniego cyklu, twoje wcześniejsze cykle mogą widzieć tylko przyjaciółki.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ