X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację ponad 2 tygodnie 2 kreski na teście owulacyjnym
Odpowiedz

ponad 2 tygodnie 2 kreski na teście owulacyjnym

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • artdee Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć. od ponad dwóch tygodni dzień w dzień powtarzam test owulacyjny. i od ponad dwóch tygodni ma na nim 2 kereski. nie powiedziałabym ze pierwsza swoim kolorem dorównuje drugiej ale cały czas tam są usmiech.gif może któraś z was miała już taką historię żeby test wychodziłcodziennie z dwoma kreeskami. wiem że muszą być tego samego koloru żeby można mówić o owulacji. ale czy nie powinny być na teście tylko przez kilka dni a poźniej wogóle zniknąć ??

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test pozytywny bardzo czesto i gesto bedzie wychodzil pozytywny przy pcos...Ma to zwiazek zduzym stezeniem lh w organizmie..Jesli przez tak dlugi czas wychodzi ci pozytywny to jest duze prawdopodobienstwo ze jestes szczesliwa-nieszczesliwa posiadaczka zespolu policystycznych jajnikow i mozesz o dupe rozbic te testy

    Niestety nie beda wiarygodne,,,Ja mam pcos i u mnie przez caly cykl ktory notabene byl bezowulacyjny testy wychodzily jak marzenie...
    Mozesz jewyrzucic do kosza jednym slowem...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • artdee Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Test pozytywny bardzo czesto i gesto bedzie wychodzil pozytywny przy pcos...Ma to zwiazek zduzym stezeniem lh w organizmie..Jesli przez tak dlugi czas wychodzi ci pozytywny to jest duze prawdopodobienstwo ze jestes szczesliwa-nieszczesliwa posiadaczka zespolu policystycznych jajnikow i mozesz o dupe rozbic te testy

    Niestety nie beda wiarygodne,,,Ja mam pcos i u mnie przez caly cykl ktory notabene byl bezowulacyjny testy wychodzily jak marzenie...
    Mozesz jewyrzucic do kosza jednym slowem...

    sęk w tym że nie powiedziałabym że wszystkie są pozytywne. chociaż 2 kreski są cały czas. ale z tym zespołem policystycznych jajników nie powiązałam. możliwe że faktycznie masz rację bo oststniego czsu jeden z lekarzy po usg coś takiego stwierdził. chiaż badania hormonalne tego nie potwierdziły i koniec z końcem lekarz powiedział mi że to że na jajnikach mam małe pęchęrzyki może świadczyc że mam poprostu taka wadę a nie chorobę.
    jednak dzięki za uwagę :-)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wychodzi zawsze druga kreska, ale blada :) Może masz czułe testy? Ja bym się nie przejmowała.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • artdee Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Mi wychodzi zawsze druga kreska, ale blada :) Może masz czułe testy? Ja bym się nie przejmowała.

    czyli wygląda na to ze nie ma się czym przejmować. chyba faktycznie lepiej zajście w ciąże pozostawić matce naturze. bo od tych wszystkich wspomagaczy to czlowiek tylko głupieje i robi sobie niepotrzebne nadzieje

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie powie ci tak pewnie o tym kiedy moze byc owu jak usg wiec warto robic monitoring cyklu by wiedziec jak szybko rosna pecherzyki i kiedy sie starac....

    polkosia lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedy bym nie zrobila testa zawsze mam dwie, gdjzie druga jest blada tudziez bardzo blada. Mam tak od lat. Poza tym spojrz na ponizszy obrazek... Poziom lh zasze utrzymuje sie na pewnym poziomie, nie spada jak np progesteron w I fazie
    http://legacy.owensboro.kctcs.edu/gcaplan/anat2/notes/Image721.gif

    polkosia lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ