X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację póżna owulacja
Odpowiedz

póżna owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 25 listopada 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami.91 wrote:
    Wiesz co, moje cykle przed ciążą były baaardzo nieregularne. Jeden potrafił trwać 35dni, a kolejny np. 50, totalny chaos. Nieraz czekałam w nieskończoność na miesiączkę i w końcu miałam wywoływaną luteiną.
    Jak przyjmowałaś luteinę przy tak długich cyklach? I czy blokowała ona owulacje? Ja mam cykle nawet po 60 dni a mam brać od 16 dc więc raczej na owulację nie ma co liczyć?

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ