X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Późna owulacja
Odpowiedz

Późna owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justa992 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam problemy z owulacja. Pecherzyk Graffa pęka mi zazwyczaj ok 19 dc. Jednak wysoki poziom estradiolu jak i śluz płodny występuje w granicach 12dc. Cykle mam 24-26 dniowe.
    Wynik estradiolu 12dc? 300 pg/ml.
    19dc potwierdzona owulacja na usg.
    21dc progesteron 12,57.
    Testy lh pokazują średnio widoczną kreskę 14-15dc.
    Gdy jest czas owulacji (19dc wg usg) brak śluzu oraz szyjka macicy jest zamknięta (nie udało się wykonać inseminacji). Dodam jeszcze że mam tylko jeden jajnik. Jak można zaradzić w tej sytuacji. Proszę doradzić, co może być nie tak.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ