X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozna owulacja?
Odpowiedz

Pozna owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 1 maja 2013, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co robić... :( Przez osttnie miesiące miałam dużo stresów, diet itp. i cykle mi się totalnie rozregulowały (24-36 dni), jednak kiedy ostatnio trochę się uspokoiło ostatnia miesiączka przyszła równiutko co 28 dni, czyli 9 kwietnia, jednak śluz płodny pojawił się nieco później niż powinien, tzn. czas od początku cyklu do pojawienia sie płodnego śluzu był dłuższy niż od płodnego śluzu do następnej miesiączki. W tym miesiącu również mam taki problem, ponieważ śluz płodny zaobserwowałam dopiero 16 dnia cyklu, dziś jest 23 dzień cyklu a śluz płodny mam nadal. Nie wiem co mam o tym myśleć, czy to normalne że owulacja tak się przesunęła? :(

  • anabelka Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 2 maja 2013, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro masz nieregularne cykle to normalne-moim zdaniem
    jeśli śluz jest długo to może to być podwyższony estradiol-moja znajoma tak miała(ale ona miała ciągnący się nawet w okolicy okresu)

    stres i dieta bardzo potrafią rozregulować cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2013, 06:03

  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również przed okresem pojawia się ciągnący. Dzięki za radę, już się bałam że coś ze mną nie tak :)

  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 2 maja 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie, czy ten podwyższony estriadol jest "groźny", wpływa w jakiś sposób na cykl? Czy konieczne jest zrobienie jakichś badań w tym kierunku?

  • anabelka Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 2 maja 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napiszę Ci tak że koleżanka nic na to nie brała bo po 2 cyklach unormowało się jej to,ale skoro się starasz to powinnaś o takich sprawach informować lekarza i po owulacji powinnaś zbadać poziom tego hormonu.

    Teraz możesz mieć jeden z tych dłuższych cykli

    stosując dietę można naruszyć swoją gospodarkę hormonalną.

    Jeśli chcesz schudnąć to radzę pod okiem dietetyka-jeśli trafisz na dobrego to pięknie schudniesz bez skutków ubocznych

    ja chodzę do dietetyka bo muszę przytyć i tyję z głową,unikając tłuszczy i niezdrowego jedzenia,pomalutku idzie ale idzie do przodu,samopoczucie mam znacznie lepsze ;)
    Skontroluj jak masz możliwość jeszcze morfologię,bo niedobory żelaza i innych pierwiastków również ma wpływ na nieregularne miesiączki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto mial dlugi cykl i pozna owu i zaszedl w ciaze?

  • julka77 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Jestem nowa na forum i chciałam sie was poradzić czy możliwa jest późna owulacja, tzn cykle mam 29-30dni więc owu powinna wystąpić 15-16 dc. Okres powinnam mieć 30.05 i się spóźnia (wiem, że dopiero kilka dni). Zrobiłam dziś test i jest negatywny. Łudzę się,, że może owu się przesunęła i jeszcze poza brakiem okresu testy nic nie wykazują.

  • Titi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Od trzech cykli jestem na forum. Do tej pory nie zabierałam głosu,jednak tym razem postanowiłam napisać. Cykle mam regularne 26-28 dni. Owulacja zazwyczaj przypada między 11-14 dniem cyklu. W tym cyklu jednak mówiąc kolokwialnie zupełnie ,,zgłupiałam''. Dziś jest 14 dzień cyklu, a ja praktycznie nie mam żadnych objawów zbliżającej się owulacji-co prawda kilka dni temu pojawił się jednorazowo rozciągliwy śluz,czułam tez kłucie jajników,ale testy owulacyjne wychodzą mi negatywne. Co gorsza-od 7-8 dnia cyklu stale mam podwyższoną temperaturę-są to wartości od 36,80-36,99.Martwi mnie to bardzo.Miesiączka była ale dziwnie krótka(2 dni).Zastanawiam się czy to nie przez stres(często mi ostatnio towarzyszy)tak mi się cykle popsuły, czy też wysoka temperatura na dworze tak na mnie wpłynęła.Może któraś z Was coś mi podpowie,bardzo proszę o pomoc.Do lekarza wybieram się jutro.

    Titi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ