X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywne testy owulacje przed miesiaczka
Odpowiedz

Pozytywne testy owulacje przed miesiaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wylumaczcie mi bo już zgłupiałam robiłam testy od 11dc a w 16dc wyszły piękne dwie krechy chociaż poza tym żadnych objawów owulki nie było (chociaż praktycznie rzadko je miewam poza klociem jajnika stad zdałam się na testy ) dziś 27dc a mam je 32-33dniowe i od 2 dni testy pokazują 2 tluste krechy. O co może chodzić bo już się podkręciła ze może w końcu zaskoczyło ale dziś zrobiłam test ciążowy ale wynik negatywny :(

    Yanadis
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 1 września 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo to ciąża albo owulacja się przesunęła. Niektóre leki również mogą fałszować wyniki testów owulacyjnych. Poczytaj ulotkę. Powtórz test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Trzymam kciuki żeby to była fasolka :)

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Yanadis Znajoma
    Postów: 23 0

    Wysłany: 1 września 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam z testem do dnia spodziewanej miesiączki żeby znów nie narobić sobie zbędnej nadziei :) dziękuje za odpowiedz i trzymam kciuki aby nam wszystkim w końcu się udało :)

    Yanadis
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ