X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywny test - kiedy owulacja
Odpowiedz

Pozytywny test - kiedy owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pamarancza Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 23 maja 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi z własnego doświadczenia, czy faktycznie owulacja występuje kolejnego lub są dwa dni od pozytywnego testu owulacyjnego? Czy może się zdarzyć tak, że dzień pozytywnego testu to dzień owulacji? Wczoraj wieczorem test wyszedł pozytywnie, dziś już negatywny. Kochałam się z mężem w piątek i sobotę. Ale wczoraj wieczorem czułam kłócie w jajniku. Czy owulacja mogła być już wczoraj wtedy kiedy test pozytywny czy raczej jest dziś lub jutro?

  • marrrtini Przyjaciółka
    Postów: 73 83

    Wysłany: 26 maja 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, niestety zawsze kiedy miałam monitoring nie pamiętałam o testach.
    W tym cyklu po monitoringu we wtorek wiedziałam że owu będzie niedziela- wtorek.
    Za pik uznałam testy z piątku, chociaż już w środę był całkiem ciemny. Może sugerowałam się informacjami z monitoringu. W sobotę i niedzielę testy dalej były ciemne.
    We wtorek na monitoringu gin potwierdziła owu, była najprawdopodobniej w poniedziałek.

    przed 30
    starania od 9.21

    eutyrox + duphaston/luteina
    cykle owulacyjne

    on: morfologia 3%, ruch postępowy 6%
  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 27 maja 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamarancza wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi z własnego doświadczenia, czy faktycznie owulacja występuje kolejnego lub są dwa dni od pozytywnego testu owulacyjnego? Czy może się zdarzyć tak, że dzień pozytywnego testu to dzień owulacji? Wczoraj wieczorem test wyszedł pozytywnie, dziś już negatywny. Kochałam się z mężem w piątek i sobotę. Ale wczoraj wieczorem czułam kłócie w jajniku. Czy owulacja mogła być już wczoraj wtedy kiedy test pozytywny czy raczej jest dziś lub jutro?

    Ja ci dam odpowiedz dzisiaj lub jutro. Bylam na monitoringu owulacji. Lekarz powiedzial ze prawdopodobnie owu bedzie dzisiaj/ jutro. Robie tez testy wiec zobaczymy czy bedzie pik na tescie. Jesli tak to wtedy bede wiedzieć ze testy mają sens. W zasadzie dzisiaj ( w piątek) powinien mi wyjsc pik skoro sobota/ niedziela ma byc owu

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2397 2271

    Wysłany: 1 czerwca 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Ja ci dam odpowiedz dzisiaj lub jutro. Bylam na monitoringu owulacji. Lekarz powiedzial ze prawdopodobnie owu bedzie dzisiaj/ jutro. Robie tez testy wiec zobaczymy czy bedzie pik na tescie. Jesli tak to wtedy bede wiedzieć ze testy mają sens. W zasadzie dzisiaj ( w piątek) powinien mi wyjsc pik skoro sobota/ niedziela ma byc owu

    Hej natkurka,

    I co tam Ci wyszło?

    ♀️33 ♂️29

    hashimoto, niedoczynność tarczycy

    19.07 (3+6) beta-HCG 112 mIU/ml
    14.09 (12+0) niskie ryzyka 💙 wynik Panorama + USG prenatalne
    18.11 (21+2) 445 g 💙 USG połówkowe
    19.01 (30+1) 1500 g 💙 USG III trymestru
    11.02 (33+3) 2100 g 💙
    25.02 (35+3) 2700 g 💙
    09.03 (37+1) 3100 g 💙
    21.03 (38+6) 3300 g 💙
    27.03 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ