X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Pozytywny test owulacyjny po owulacji
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • violka12345 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 lutego 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak długo po owulacji test owulacyjny może wychodzić pozytywny? Jestem ok 4-5 dni po owulacji, dzis z ciekawości w sumie zrobilam test owulacyjny a tu dwie grube krechy?🙄🙂

  • Basia 1990 Przyjaciółka
    Postów: 104 26

    Wysłany: 21 lutego 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOj był pozytywny tylko jedn dzień

  • Ankaaaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 marca 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz używałam testów owulacyjnych w tamtym miesiącu . Byłam też ciekawa jak to jest i zrobiłam test po owulacji i miałam znacznie już blade dwie kreseczki więc wydaje mi się że od razu płodność maleje ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ