X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Progeseteron
Odpowiedz

Progeseteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 14 listopada 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki mam pytanie. Robiłam dzisiaj progesteron, wiem że bardzo wcześnie ale i tak byłam na badaniach, i wyszedł mi wynik 0,4 ng/ml. Normy podane u mnie w labo to 0,1-0,3 dla fazy folikularnej, ale dla fazy lutealnej to musi być min. 1,2. Wiecie o co z tym chodzi?

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy,ze jestes przed owu jeszcze

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 15 listopada 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki problem: dziś mam 26 dzień cyklu. Temperatura nie drgnęła ani o stopień, ból i śluz owulacyjny występują już od 3 listopada. Testy owulacyjne cały czas negatywne. Dzisiaj robiłam badanie progesteronu (planowo powinnam mieć owulację 7 listopada, więc gin. kazał mi dzisiaj zrobić), a on ledwie 1.57, kiedy dla fazy folikularnej: 0,2-0,4; a dla lutealnej 1,2-15,9. Niby mieści się w normie, ale moje pytanie: dlaczego jest tak bardzo niski? Czy owu już była czy nie? Pogubiłam się w tym wszystkim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2013, 22:09

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ