X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Progesteron po owulacjji 7
Odpowiedz

Progesteron po owulacjji 7

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Polcia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej byłam na progesteronie 6 dni po owulacji wynosił on 36ng/ml czy to nie za wysoki wynik ? Kiedy będę mogła robić testy ?

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 360 304

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny progesteron :) może były 2 pęcherzyki albo może się udało :) testować można niby od 8 dnia, trafiają się przypadki że czuły test pokaże wtedy bladą kreskę, ale to wszystko zależy kiedy zarodek się zagnieździ. Ja nigdy nie wytrzymuje do miesiaczki i zawsze robie testy wczesniej... Najlepiej idź na betę 11/12 dnia, a w miedzyczasie sobie testuj z porannego moczu ;) Powodzenia! :)

  • Polcia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak cały czas od 5 dni temperatura utrzymuje się na poziomie 37 stopni dzisiaj 36,87 to dobrze ? Tak były 2 pęcherzyki jeden po prawej stronie tam gdzie mam jajowód który został w tym miesiącu udrożniony przed owulacją drugiego niestety nie mam ciąża pozamaciczna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2023, 21:58

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 360 304

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, współczuję 😔 2 pęcherzyki tłumaczą taki progesteron. Temalperatura to jest tak idywidualna sprawa że z tym nigdy nie wiadomo. Jak nie spada poniżej linii pokrywające to raczej wszystko w porządku. Ale raczej przed miesiaczka na podstawie temperatury nic nie da się powiedzieć o ciąży. Gdyby po dniu spodziewanej miesiączki była wysoka to wtedy można przypuszczać ciążę.

  • Polcia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok super dziękuję za informację :)

  • Polcia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dodam tylko bo mam pytanie jeszcze odnośnie tych pęcherzyków w 13 dc pęcherzyk wynosił 13 mm właśnie po tej prawie udrożnienionej stronie a po lewej 11 mm jeśli doszło do owulacji to owulacja się przesunęła ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ