X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Progesteron po owulacjji 7
Odpowiedz

Progesteron po owulacjji 7

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Polcia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej byłam na progesteronie 6 dni po owulacji wynosił on 36ng/ml czy to nie za wysoki wynik ? Kiedy będę mogła robić testy ?

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 703 668

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny progesteron :) może były 2 pęcherzyki albo może się udało :) testować można niby od 8 dnia, trafiają się przypadki że czuły test pokaże wtedy bladą kreskę, ale to wszystko zależy kiedy zarodek się zagnieździ. Ja nigdy nie wytrzymuje do miesiaczki i zawsze robie testy wczesniej... Najlepiej idź na betę 11/12 dnia, a w miedzyczasie sobie testuj z porannego moczu ;) Powodzenia! :)

  • Polcia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak cały czas od 5 dni temperatura utrzymuje się na poziomie 37 stopni dzisiaj 36,87 to dobrze ? Tak były 2 pęcherzyki jeden po prawej stronie tam gdzie mam jajowód który został w tym miesiącu udrożniony przed owulacją drugiego niestety nie mam ciąża pozamaciczna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2023, 21:58

  • Ewappp Autorytet
    Postów: 703 668

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, współczuję 😔 2 pęcherzyki tłumaczą taki progesteron. Temalperatura to jest tak idywidualna sprawa że z tym nigdy nie wiadomo. Jak nie spada poniżej linii pokrywające to raczej wszystko w porządku. Ale raczej przed miesiaczka na podstawie temperatury nic nie da się powiedzieć o ciąży. Gdyby po dniu spodziewanej miesiączki była wysoka to wtedy można przypuszczać ciążę.

  • Polcia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok super dziękuję za informację :)

  • Polcia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dodam tylko bo mam pytanie jeszcze odnośnie tych pęcherzyków w 13 dc pęcherzyk wynosił 13 mm właśnie po tej prawie udrożnienionej stronie a po lewej 11 mm jeśli doszło do owulacji to owulacja się przesunęła ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ