Forum W oczekiwaniu na owulację Progesterone besins 200
Odpowiedz

Progesterone besins 200

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2017, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast duphastonu dostałam tym razrm taki lek. Czy ktos juz stosowal? Ja na chwile obecną zjadlam jedna tabletkę rano i czulam sie jak pijana, albo naćpana

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • liven Debiutantka

Wysłany: 24 lutego 2018, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Mi wczoraj gin przepisala Besins i od nowego cyklu od 3dpo mam brac 200mg. Mam niewydolnosc cialka zoltego i niski progesteron. Jestem ciekawa jak to wplynie na poziom progesteronu i temperature. Moze ktos podzielic sie wrazeniami?

c55f3e3kvtxp8sr9.png
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez to dostałam mam brać od dzisiaj ale lekarz kazał mi dowcipnie brać 1 rano 2 na noc , że ma lepsze działanie niż połykanie . Oprócz tego dupka 2x1

Ja akurat jestem po potwierdzonej owulacji więc nie pomogę , jak to jest brać inaczej :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2018, 10:19

" Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych

• liven Debiutantka

Wysłany: 24 lutego 2018, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie mowila jak brac, sadzilam, ze doustnie, wiec chyba tak bede brac. Jaki mialas progesteron 7dpo?

c55f3e3kvtxp8sr9.png
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 24 lutego 2018, 11:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    liven to zależy jakie masz normy w labie , u mnie jak była pierwsza mała beta to między 10 a 15 to tak bez szału

w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...

• liven Debiutantka

Wysłany: 26 lutego 2018, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziło mi bardziej o to jaki masz progesteron po owulacji, że dostałaś progesterone besins od gina :)

c55f3e3kvtxp8sr9.png
  • Karmelkovaa Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam 4 razy więc dostałam samo z siebie :) po owulacji miałam nie dużego nigdy koło 10

w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...

• MOJE Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 16:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po dwóch cyklach odstawiłam. Zdecydowanie wolę duphaston. Po tym progesterone besins czułam się fatalnie. Bardzo słabo. Dupka biorę w tej samej dawce i jest ok.

• MOJE Autorytet

Wysłany: 4 marca 2018, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz to sprawa jasna. Już wiem skąd to samopoczucie. Dupka biorę 2x2 . Pomyliłam się . Jakoś uwierzyłam że to to samo tak jak mi gin mówiła.

• Salome Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2019, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie od ostatniej kapsułki dostawałyście miesiączkę?

Edit: Dostałam na 5 dzień od ostatniej tabletki.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2019, 09:46

Pierwszy transfer - nieudany
    Został 1 x ❄️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego