Forum W oczekiwaniu na owulację proszę o opinię wykresu :(
Odpowiedz

proszę o opinię wykresu :(

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chichibi Autorytet

Wysłany: 13 marca 2015, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam właśnie na owulacje..a temperatura zamiast iść w dół jak zwykle przed owulką by potem skoczyć wysoko i pokazać że była to ona idzie w góre...a wg testów owulki nie było.. zalamałam się dzisiaj rano :(
    link do wykresu

https://ovufriend.pl/graph/3051dbe467665227f2c79f99b9c858b2

1usamg7yobts6kpo.png

7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Vuko Autorytet

Wysłany: 13 marca 2015, 16:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chibi testy owu swiadcza tylko o tym,ze organizm przygotowuje sie do ewentualnej owu,ale ona nie musi nastapic. Ale moze tez owulacji wcale nie wykryc. Ja korzystalam z nich w zeszlym mies i wychodzily czesto pozytywne,co bylo bez sensu

0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2015, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi a jakiej dlugosci masz cykle? ja mam ok 29, a owu nadal nie ma, wiec sie nie martw tylko obserwuj sie ;-)

• Chichibi Autorytet

Wysłany: 14 marca 2015, 09:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 29/30 :)

1usamg7yobts6kpo.png

7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • muriella Koleżanka

Wysłany: 14 marca 2015, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chichibi nie zawsze dochodzi do owulacji

• Chichibi Autorytet

Wysłany: 14 marca 2015, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

1usamg7yobts6kpo.png

7v8r3e3kbjif8sqj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego