X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację przebyta choroba, a brak owulacji i okresu
Odpowiedz

przebyta choroba, a brak owulacji i okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulec Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny...
    jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli podobny temat już się pojawił.

    otóż mam pytanie do Was. około 8-9 dnia cyklu miałam bardzo wysoką temperaturę (dochodziła nawet do 39.5'C), dreszcze i ogólnie kiepskie samopoczucie. taki stan utrzymywał się przez prawie 5 dni. teraz mam problem, bo spóźnia mi się okres... z mężem kochałam się w te dni z zabezpieczeniem. czy jest możliwe, że przez przebytą chorobę mogła mi sie rozregulować miesiączka?
    dodam, że teraz mam suchość w pochwie, napady jedzenia i od czasu do czasu boli mnie podbrzusze. czy mam się uzbroić w cierpliwość i czekać?

    i jeszcze jedno... temperaturę mierzę od kilkudziesięciu dni i nie podoba mi się niska temperatura w drugiej fazie cyklu. czy powinnam się skonsultować z lekarzem?

    6b2efe4cbe5f8b3807f2864708e0868b.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie nie masz drugiej fazy cyklu tzw fazy lutealnej z prostego wzgledu..Cykl jest ewidentnie bezowulacyjny niestety...Na Twoim miejscu przeszlabym sie do gina po duphostan lub luteine na wywolanie okresu i zakonczenie cyklu jesli w ciagu kilku dni nie dojdzie do samoistnie okresu....Obawiam sie , ze jednak nie dostaniesz @ bez lekow ..Ewidentnie nie mialas w tym cyklu owulacji
    Bardzo czesto choroby , wysokie temp wpl na nasz cykl i przez to moglas nie miec owulacji
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2014, 06:00

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, kochana najlepiej skonsultować z lekarzem.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ