Forum W oczekiwaniu na owulację Przeziębienie przed owulacją?
Odpowiedz

Przeziębienie przed owulacją?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiaczek Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starać w takim cyklu czy nie?! jedną ciąze poroniłam jak miałam wirusa, problem polega na tym, że ja jestem na nie ciągle narażona....czy ktoś tu był przeziebiony na przed owulacją lub na początku ciązy i wszytsko przebiega pomyślnie?

gannskjodmi6zwsy.png
    Franuś 19.08.2014
    Edytka 29.08.2017
    Aniołki: 15/16.10.2013, 14.09.2016
  • aga.just Autorytet

Wysłany: 14 grudnia 2013, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie ma co gdybać. Co ma być to będzie. Życzę powodzenia.

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 grudnia 2013, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:10

Manieczka86 lubi tę wiadomość

• Manieczka86 Ekspertka

Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie złapało mnie przeziębienie i początek grzybicy pochwy. Mimo to nie ustaję w staraniach. Nadal biorę wspomagacze, piję ziółka, Księciuniu też bierze witaminki i zakupiłam żel Conceive Plus. Jestem pełna nadziei i wiary, że się uda mimo choróbska :)

Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2014, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zlapalo mnie chorobsko, w zwiazku z tym dzisiejsza temperatura nie mic wspolnego z owu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego