X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Przeziębienie przed owulacją?
Odpowiedz

Przeziębienie przed owulacją?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starać w takim cyklu czy nie?! jedną ciąze poroniłam jak miałam wirusa, problem polega na tym, że ja jestem na nie ciągle narażona....czy ktoś tu był przeziebiony na przed owulacją lub na początku ciązy i wszytsko przebiega pomyślnie?

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie ma co gdybać. Co ma być to będzie. Życzę powodzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:10

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie złapało mnie przeziębienie i początek grzybicy pochwy. Mimo to nie ustaję w staraniach. Nadal biorę wspomagacze, piję ziółka, Księciuniu też bierze witaminki i zakupiłam żel Conceive Plus. Jestem pełna nadziei i wiary, że się uda mimo choróbska :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zlapalo mnie chorobsko, w zwiazku z tym dzisiejsza temperatura nie mic wspolnego z owu?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ