X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Przy nieregularnych cyklach
Odpowiedz

Przy nieregularnych cyklach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karen21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 19 lipca 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawiam się od którego dnia cyklu powinnam zacząć używać testów owulacyjnych...moje cykle są nieregularne 26-36dni.Testy są paskowe zakupione przez allegro.

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 22 lipca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, ze od 10dc...zalezy jak dluga masz faze lutealna...srednia ok 14 dni, ale kazda kobieta moze miec inaczej, ale zawsze jest to stale dla jednej kobiety... Czyli najwczesniej owu moze wystapic 12dc najpozniej 26dc...to jest najgorsze wlasnie przy nieregularnych cyklach, bo dlugo trzeba testowac...mam ten sam problem. Mam nadzieje, ze pomoglam :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 28 lipca 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy takich cyklach to chyba lepiej jest mieć mikroskop owulacyjny,bo mozesz go męczyć do woli kilka razy dziennie na ile Ci starczy baterii ale stopień zadowolenia z nich jest bardzo różny, od zachwytów po przekleństwa;)

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY JAKIE MACIE ZDANIE NA TEMAT TESTÓW OWULACYJNYCH KUPOWANYCH NA ALLEGRO?? NIE JEST TO JAKIEŚ BADZIEWIE?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • kuluś Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 7 września 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Karen! Ja też mam nieregularne cykle, kupowałam paski prawie garściami żeby zobaczyć kiedy mam owulke, aż pewnego dnia powiedziałam dość i kupiłam mikroskop owulacyjny DONNA. Badam się zaraz po okresie aż do wykrycia owulki, jestem bardzo zadowolona z tej metody. Wydawałam m-cznie ok 70 zł na paski przez 3 m-ce, mikroskop owul. kosztował mnie ok 120 zł, używam go już 6 m-cy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ