Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Odpowiedz

Pytanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mońka Zośka Nowa

Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , Jestem nowa na forum , nigdy nie korzystałam z forum w tych sprawach bo nigdy nic się nie działo ale.... więc tak ....
    Mam od zawsze 28 dniowe cykle regularne co do godziny. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych. Współżyje z partnerem regularnie i dość często ( kilka razy w tygodniu ) , nie zabezpieczamy się i stosujemy stosunek przerywany. Wczoraj powinnam dostać okresu a jego brak. Brzuch boli mnie tak jak na okres ale delikatniej , piersi mam bolesne i wczoraj miała baaardzo dużo białej wydzieliny wręcz lejącej się dziś już mniej ale jest. mam wrażenie tak jak by w dole brzucha mnie piekło. Zrobiłam dziś test ale wyszedł negatywnie. Czy możliwe żeby to był dzidziuś ?

Proszę o odpowiedz jeśli któraś z Was miała coś podobnego :) dziś też mnie głowa zaczęła boleć ale okresu dalej brak....

Mońka Zośka
  • kookana1987 Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, każdy cykl jest inny, wystarczy jedna zmienna np. stres, leki, choroba i cykl sie zmieni.
    Objawów ciąży jest tyle ile kobiet na świecie :) wiec trudno powiedzieć.
    może jeszcze za wcześnie na test, spróbuj za 2 dni, lub idż na badanie z krwi BHCG (bardziej wiarygodne niż test).

Daj znać :)

(20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego