X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mońka Zośka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , Jestem nowa na forum , nigdy nie korzystałam z forum w tych sprawach bo nigdy nic się nie działo ale.... więc tak ....
    Mam od zawsze 28 dniowe cykle regularne co do godziny. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych. Współżyje z partnerem regularnie i dość często ( kilka razy w tygodniu ) , nie zabezpieczamy się i stosujemy stosunek przerywany. Wczoraj powinnam dostać okresu a jego brak. Brzuch boli mnie tak jak na okres ale delikatniej , piersi mam bolesne i wczoraj miała baaardzo dużo białej wydzieliny wręcz lejącej się dziś już mniej ale jest. mam wrażenie tak jak by w dole brzucha mnie piekło. Zrobiłam dziś test ale wyszedł negatywnie. Czy możliwe żeby to był dzidziuś ?

    Proszę o odpowiedz jeśli któraś z Was miała coś podobnego :) dziś też mnie głowa zaczęła boleć ale okresu dalej brak....

    Mońka Zośka
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, każdy cykl jest inny, wystarczy jedna zmienna np. stres, leki, choroba i cykl sie zmieni.
    Objawów ciąży jest tyle ile kobiet na świecie :) wiec trudno powiedzieć.
    może jeszcze za wcześnie na test, spróbuj za 2 dni, lub idż na badanie z krwi BHCG (bardziej wiarygodne niż test).


    Daj znać :)

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ