X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Rozbieżność owu z prognozą
Odpowiedz

Rozbieżność owu z prognozą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o informację w sprawie mojego wykresu - z moich obserwacji wynika, że dni płodne są przesunięte - pojawiły się wcześniej niż zostały prognozowane. Czy powinnam się sugerować obserwacjami? Dziś zaczęłam brać luteinę i miałam to robić już po owu. Nie miałam dostępu do netu przez urlop więc polegałam tylko na sobie.. i teraz tak patrzę, że komputer mi wyliczył inaczej.. e8d99a65919b73e564c32cf00b3e03be.png

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem temp. jeszcze nie potwierdziła wystąpienia owulacji a dni płodne nadal trwają czyli możliwe że jesteś jeszcze przed owulacją.
    Nie sugeruj sie prognozami OF zwłaszcza jak masz brać np.leki po owulacji bo możesz sobie zaszkodzić przez niekompetentność tego programu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki.. chyba źle wzięłam tą luteinę.. ale trudno i tak w tym miesiącu się nie staramy.. tylko nie chciałabym na przyszłość sobie poprzesuwać cyklu. Męża ciągle nie ma i tak ciężko będzie trafić więc wolałabym wiedzieć co kiedy wypada..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ