X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Rozbieżność owu z prognozą
Odpowiedz

Rozbieżność owu z prognozą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o informację w sprawie mojego wykresu - z moich obserwacji wynika, że dni płodne są przesunięte - pojawiły się wcześniej niż zostały prognozowane. Czy powinnam się sugerować obserwacjami? Dziś zaczęłam brać luteinę i miałam to robić już po owu. Nie miałam dostępu do netu przez urlop więc polegałam tylko na sobie.. i teraz tak patrzę, że komputer mi wyliczył inaczej.. e8d99a65919b73e564c32cf00b3e03be.png

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1968

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem temp. jeszcze nie potwierdziła wystąpienia owulacji a dni płodne nadal trwają czyli możliwe że jesteś jeszcze przed owulacją.
    Nie sugeruj sie prognozami OF zwłaszcza jak masz brać np.leki po owulacji bo możesz sobie zaszkodzić przez niekompetentność tego programu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki.. chyba źle wzięłam tą luteinę.. ale trudno i tak w tym miesiącu się nie staramy.. tylko nie chciałabym na przyszłość sobie poprzesuwać cyklu. Męża ciągle nie ma i tak ciężko będzie trafić więc wolałabym wiedzieć co kiedy wypada..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ