X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Różne terminy owu wg 2 metod
Odpowiedz

Różne terminy owu wg 2 metod

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzenia Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Pisałam już o tym w temacie interpretacji wykresu,ale nikt nie odpisał,wiec spróbuję tutaj😊
    Czy możecie spojrzeć proszę na mój wykres.Owulacja jest zaznaczona linią przerywaną,bo śluz i temp pokazało,że owu była wtedy,ale test owulacyjny pokazał że później.Jak myślicie,czy faktycznie wtedy mogłaby owu? Mam niski progesteron i powinnam zacząć brać Duphaston 3 dni po owu.Ostatnio miałam monitoring w 12dc i był piekny pecherzyk i dostałam zastrzyk na pęknięcie,noi potem Duphaston,niestety nie udało się i przyszła @.Troche zgłupiałam,bo owu mam o różnym czasie ,raz miałam w 17dc(przy cyklach 25dniowych)potwierdzone na usg,ostatnio 12dc,a teraz 8dc.. Teraz umówiona jestem do gin w 15dc,bo jest na urlopie.Moge spróbować dostać sie do innego w 13dc(pon),ale nie wiem czy to i tak nie za pöźno,bo 5dni po owu😑

ed26ebaa5befc5456443cb3aee692a8b.png

• judysia86 Przyjaciółka

Wysłany: 5 listopada 2019, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co byłaś wczoraj u lekarza?

"Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Marzenia Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2019, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,byłam.Potwierdził,że owulacja była,ale nie był w stanie określić dokładnie kiedy.Program przesunął mi dzień owulacji na 9dc więc teraz zgadzałoby sie z testami owu i objawami,bolał lewy jajnik i lekarz potwierdzil ze z tego by0a owu.Rano zrobiłam też progesteron i wyszedł 8,46 wiec całkiem nieźle wiec Duphastonu nie przepisał,ale kazał zbadać jeszcze raz progesteron 16dc,czyli 7 dni po owu.Jeśli rośnie to ok,jeśli spada to trzeba dalej leczyć.Najgorsze,że owu mam w róznych dniach cyklu wiec ciężko monitoring zaplanować.Aha,i powiedział,że mam b.dużo śluzu(sama czułam mokro cały dzień),cokolwiek to oznacza,a zawsze miałam sucho po owu.Wiec mam małą nadzieję🙂
    P.S.Dziekuje ze napisalaś,myslalam ze nikt nie czytał tego postu

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ