Forum W oczekiwaniu na owulację Różne terminy owu wg 2 metod
Odpowiedz

Różne terminy owu wg 2 metod

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marzenia Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2019, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Pisałam już o tym w temacie interpretacji wykresu,ale nikt nie odpisał,wiec spróbuję tutaj😊
    Czy możecie spojrzeć proszę na mój wykres.Owulacja jest zaznaczona linią przerywaną,bo śluz i temp pokazało,że owu była wtedy,ale test owulacyjny pokazał że później.Jak myślicie,czy faktycznie wtedy mogłaby owu? Mam niski progesteron i powinnam zacząć brać Duphaston 3 dni po owu.Ostatnio miałam monitoring w 12dc i był piekny pecherzyk i dostałam zastrzyk na pęknięcie,noi potem Duphaston,niestety nie udało się i przyszła @.Troche zgłupiałam,bo owu mam o różnym czasie ,raz miałam w 17dc(przy cyklach 25dniowych)potwierdzone na usg,ostatnio 12dc,a teraz 8dc.. Teraz umówiona jestem do gin w 15dc,bo jest na urlopie.Moge spróbować dostać sie do innego w 13dc(pon),ale nie wiem czy to i tak nie za pöźno,bo 5dni po owu😑

ed26ebaa5befc5456443cb3aee692a8b.png

"Podążaj za marzeniami, one znajdą drogę".

08.06.2009-wyczekany synek :)
    Od 2016 roku seks bez zabezpieczeń
    Konkretne starania od 09.2019
    Ona 38 lat:
    12.2015-łyżeczkowanie macicy
    AMH 1,09 (10.2020)
    TSH-1,669/ATG-<15/ATPO-47/FSH-6,99/LH-2,47/Progesteron-15,3/PRL-13,9/Estradiol-61/wit B12-314/Homocysteina-10,46/witD-24,70/
    Krzywa glukozy:88-95-71
    Insulina: na czczo 4,80 po 2 godz. 7,20
    Do zrobienia:
    -badanie drożności jajowodów

On 39 lat:
    07.2019-wyniki nasienia w normie
    orzechy brazylijskie

Foliany, magnez+B6, wit C 2000mg, olej z wiesiołka do owu, potem tran. Ananas po owu
  • judysia86 Przyjaciółka

Wysłany: 5 listopada 2019, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co byłaś wczoraj u lekarza?

"Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba"
  • Marzenia Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2019, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,byłam.Potwierdził,że owulacja była,ale nie był w stanie określić dokładnie kiedy.Program przesunął mi dzień owulacji na 9dc więc teraz zgadzałoby sie z testami owu i objawami,bolał lewy jajnik i lekarz potwierdzil ze z tego by0a owu.Rano zrobiłam też progesteron i wyszedł 8,46 wiec całkiem nieźle wiec Duphastonu nie przepisał,ale kazał zbadać jeszcze raz progesteron 16dc,czyli 7 dni po owu.Jeśli rośnie to ok,jeśli spada to trzeba dalej leczyć.Najgorsze,że owu mam w róznych dniach cyklu wiec ciężko monitoring zaplanować.Aha,i powiedział,że mam b.dużo śluzu(sama czułam mokro cały dzień),cokolwiek to oznacza,a zawsze miałam sucho po owu.Wiec mam małą nadzieję🙂
    P.S.Dziekuje ze napisalaś,myslalam ze nikt nie czytał tego postu

"Podążaj za marzeniami, one znajdą drogę".

08.06.2009-wyczekany synek :)
    Od 2016 roku seks bez zabezpieczeń
    Konkretne starania od 09.2019
    Ona 38 lat:
    12.2015-łyżeczkowanie macicy
    AMH 1,09 (10.2020)
    TSH-1,669/ATG-<15/ATPO-47/FSH-6,99/LH-2,47/Progesteron-15,3/PRL-13,9/Estradiol-61/wit B12-314/Homocysteina-10,46/witD-24,70/
    Krzywa glukozy:88-95-71
    Insulina: na czczo 4,80 po 2 godz. 7,20
    Do zrobienia:
    -badanie drożności jajowodów

On 39 lat:
    07.2019-wyniki nasienia w normie
    orzechy brazylijskie

Foliany, magnez+B6, wit C 2000mg, olej z wiesiołka do owu, potem tran. Ananas po owu
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.