X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Różowe testy owu
Odpowiedz

Różowe testy owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malina25 Przyjaciółka
    Postów: 149 27

    Wysłany: 10 maja 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Kupiłam przez allegro testy owulacyjne domowe laboratorium i trafiła mi trefna partia dwóch opakowań niestety. Widziałam że dużo z was robi testy owu różowego kolory. Poda mi któraś z was ich nazwę? I czy znajdę je na allegro 😊

  • Filipka1 Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 12 maja 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mogę poradzić, to u mnie sprawdzają się testy HorienMedical, ok. 20 zł kosztują za 30 szt., a więc cena atrakcyjna, zwłaszcza jeśli ktoś ma nieregularne cykle i zużywa ich dużo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ