X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Skrzep po owulacji
Odpowiedz

Skrzep po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 26 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, piszę bo już sama nie wiem co mam i tym myśleć. Może któraś miała podobnie.
    W czerwcu tego roku miałam zabieg łyżeczkowanie (obumarła ciąża). Dostałam zielone światełko od lekarza i znowu rozpoczęliśmy z mężem starania. Jest to mój pierwszy cykl z monitoringiem, w 11 dniu cyklu mój pęcherzyk miał 17 mm, w 13 dniu 21 mm. 14 dnia cyklu bardzo bolał mnie lewy jajnik (ten w którym rósł pęcherzyk) chwilami ciężko było mi usiąść tak kłuło. Jestem pewna że właśnie wtedy była owulacja. Oczywiście działaliśmy z mężem kilka dni przed i wtedy też. 16 dc. zauważyłam troszkę krwi na papierze i lekko różowy śluz najpierw rano, a potem późnym wieczorem. Dziś 17 dc. przez cały dzień był już gęsty i biały śluz, a teraz nagle wieczorem znowu dosłownie kropelka krwi i duży brunatny skrzep (taki typowo miesiączkowy). Do tego od wczoraj mam leciutkie bóle brzucha.
    Ostatni mój cykl miał 26 dni, wcześniejszy 24. Kolejną wizytę u lekarza mam we środę czyli będzie to 19 dc.
    Sama nie wiem co mam o tym myśleć, czy to krwawienie poowulacyjne? Bo na implantacyjne to raczej zbyt wcześnie mimo iż bardzo bym tego chciała.

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooti miałam bardzo podobną sytuację w lipcowo-sierpniowym cyklu. 5dpo nitki krwi w śluzie i następnego dnia też. Cieszyłam się po cichu, że się udało. Jednak 8dpo wieczorem "wyskoczył" mi krwawy spory brązowy skrzep/glut. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Brzuch bolał jak na @. Czułam, że to zły znak :( Następnego dnia było już czysto i tak do dnia @. Nie byłam jeszcze u gina od tego czasu więc nie wiem co to mogło być... Nie chcę Ci odbierać nadziei, ale implantacyjne to raczej nie było. W każdym razie trzymam kciuki :) A jesteś już po wizycie u gina?

  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 6 października 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byłam potem u lekarza, wszystko było ok, owulacja była, reszty płynu w zatoce, endometrium 10 mm. Niestety wczoraj dostałam @ więc nic z tego nie wyszło. Dziś znowu wizyta, dostałam receptę i zaczynam od 5 dc brać Clo, będzie to mój pierwszy cykl ze stymulacją :)

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie dowiedziałaś się czym był ten skrzep? Trzymam kciuki za ten cykl, aby był szczęśliwy :)

  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 9 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dowiedziałam się czym mógł być ten skrzep, ale lekarz powiedział że takie krwawienia się zdarzają i nie są niczym niepokojącym jeśli to tylko kilka kropelek.

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • alfica Koleżanka
    Postów: 125 11

    Wysłany: 18 listopada 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooti wrote:
    Nie dowiedziałam się czym mógł być ten skrzep, ale lekarz powiedział że takie krwawienia się zdarzają i nie są niczym niepokojącym jeśli to tylko kilka kropelek.
    a podał może opcję, co by można podejrzewać, jeśli to nie tylko kilka kropel? bo mi w tym cyklu zdecydowanie krwawienie okołoowulacyjne zaskoczyło (to mój pierwszy raz :) ) - to nie było plamienie tylko bardziej coś jak u Ciebie, choć skrzepy były kilka dni, a potem jakby @

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ