X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz bez owulacji- możliwe?
Odpowiedz

Śluz bez owulacji- możliwe?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • M to Ja Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 12 sierpnia 2020, 13:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny, w tym miesiącu obserwowałam śluz od samego okresu i gdy się "kończył" zaczynały się dni płodne według aplikacji (oraz poprzedniego cyklu). Po dniach plodnych ani śladu, a nie było skoku temperatury. Możliwy jest fajny śluz bez owulacji? Dodam że łykałam olej z wiesiołka, bo lata nie te, to częściej jest sucho już mokro😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ