X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz owulacyjny ,a śluz po stosunku
Odpowiedz

Śluz owulacyjny ,a śluz po stosunku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedzi ,a bardzo mnie nurtuje następująca sprawa :
    czy podczas stosunku ,gdy kobieta jest podniecona, zawsze występuje śluz taki jak przy owulacji ,czy tylko wtedy gdy miziamy się właśnie w tym płodnym czasie , a poza owulacją śluz podczas stosunku jest inny? Jeszcze tego sama nie sprawdzilam także proszę o odp :)

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W bazie wiedzy masz napisane jak odróżnić śluz płodny od śluzu wynikającego z podniecenia Powodzonka :)

    Izaczek
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki bardzo !

    Izaczek lubi tę wiadomość

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Bluraja Koleżanka
    Postów: 39 12

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie na temat tego śluzu. Kochaliśmy się z mężem wieczorem wystąpił śluz z podniecenia , ale dziś rano zaobserwowałam śluz wyglądający jak białko jaja rozciągliwy . Jednak to ni jak nie wychodzą mi dni płodne wczoraj wieczorem robiłam nawet test owu i nic , negatywny . Więc nie wiem jak zinterpretować ten śluz??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 07:55

    xnw4vkcb6o569j47.png
  • Bluraja Koleżanka
    Postów: 39 12

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jednak obserwować przez cały dzień ??

    xnw4vkcb6o569j47.png
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co się dowiedziałam to śluz z podniecenia może utrzymywać się nawet do następnego dnia po stosunku

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Bluraja Koleżanka
    Postów: 39 12

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no rozumiem .

    xnw4vkcb6o569j47.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, mam takie pytanko do Was. Bo tak czytając, to śluz wytwarzający się podczas stosunku zazwyczaj jest mniej rozciągliwy niż płodny. Owu wypadło mi na 20 dc, miałam taki rozciągliwy, było go więcej niż w normalne dni przed i po owu. 26 dc przy stosunku miałam taki, że mogłam tworzyć błony między palcami i znacznie więcej. To normalne? :-) W sumie zielonkawa bywam jeszcze w tych tematach czasami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny i prosze o rade, wy napewno cos bedziecie wiedzialy na ten temat :) otuz mam bardzo dlugie cykle ( mniejwiecej 34 dniowe ) i ponad dluzszego czasu (2-3) mies, nie zauwazalam zadnego dobrego plodnego sluzu.. dzis zauwazam przezroczysty i bardzo rozciagliwy sluz.. jest to dzis dopiero moj 13 dzien cyklu..myslicie ze zbliza sie owulacja ? czy raczej w 13 dniu to za szybko majac takie dlugie cykle ? z gory dziekuje wam za odpowiedz =)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 21 maja 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga241 wrote:
    Witam dziewczyny i prosze o rade, wy napewno cos bedziecie wiedzialy na ten temat :) otuz mam bardzo dlugie cykle ( mniejwiecej 34 dniowe ) i ponad dluzszego czasu (2-3) mies, nie zauwazalam zadnego dobrego plodnego sluzu.. dzis zauwazam przezroczysty i bardzo rozciagliwy sluz.. jest to dzis dopiero moj 13 dzien cyklu..myslicie ze zbliza sie owulacja ? czy raczej w 13 dniu to za szybko majac takie dlugie cykle ? z gory dziekuje wam za odpowiedz =)
    Owulacja występuje blisko dnia szczytu śluzu czyli ostatniego dnia śluzu który jest przezroczysty i/lub rozciągliwy na co najmniej 2-3 cm i/lub dający uczucie śliskości/lubrykacji przy PODCIERANIU.
    Obserwuj śluz bo to ze dzisiaj się pojawił nie znaczy że dzisiaj jest dzień szczytu :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za odpowiedz =) Taki wlasnie wtedy byl..nawet wiecej jak 3 cm :) Ale teraz juz nic nie wiem :/ Dzis bardzo spadla mi temperatura ..co to moze oznaczac?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ