X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz plodny
Odpowiedz

Śluz plodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eddis Nowa
    Postów: 9 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam takie pytanie , bo 2 -3 dni przed planowana owulacja mam typowy sluz płodny a w dniu owulacji czuje ze nie jestem sucha ale nie okresle jaki ten sluz jest bo jest go tak mało i poza tym nie mam skoku temperatury... Czy pomimo tego sluzu płodnego mogła nie wystąpić owulacja?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eddis wrote:
    Hej, mam takie pytanie , bo 2 -3 dni przed planowana owulacja mam typowy sluz płodny a w dniu owulacji czuje ze nie jestem sucha ale nie okresle jaki ten sluz jest bo jest go tak mało i poza tym nie mam skoku temperatury... Czy pomimo tego sluzu płodnego mogła nie wystąpić owulacja?
    Oczywiście, ze mogla nie wystąpić. Ja mam sluz płodny a nie owuluje. Należy zrobić monitoring cyklu. Tylko wtedy dowiesz się jak jest naprawdę.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ