X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz płodny - antybiotyk
Odpowiedz

Śluz płodny - antybiotyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agula Autorytet
    Postów: 519 134

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie :(
    Dziś jest mój 12 dc przy cyklach ok 28 dniowych. Jestem na stymulacji letrozolem drugi cykl. Nie byłam w tym cyklu na monicie. Na przełomie poprzedniego i bieżącego cyklu brałam antybiotyk na zęba (na bazie penicyliny) oczywiście skończyło się na problemach dróg rodnych - pieczenie, swędzenie. Wczoraj dostałam zapalenia pęcherza. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji udało mi się załagodzić skutki. Ale do sedna. Powinnam już być w okresie owulacyjnym (w poprzednim cyklu w 11 dc miałam pęcherzyk 20 mm I śluz płodny) w tym cyklu w ogóle nie mam śluzu.. Nic :( czy powinnam spisać już ten cykl na straty?.. Lub czy brak śluzu nie wpłynie na ewentualna owulację a wspomagać się żelem fertilsafe?

    32l.
    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. Laparoskopia (usunięcie jajowodu)
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Zostałam bezpłodna 😢💔

    PCOS, hashimoto.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ