X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz rano płodny wieczorem niepłodny
Odpowiedz

Śluz rano płodny wieczorem niepłodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 300 58

    Wysłany: 2 kwietnia, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Wczoraj (9dc) z samego rana zauważyłam dużo płodnego śluzu. Co prawda był trochę mętny w niektórych miejscach, ale głównie przeważała konsystencja mocno rozciągliwa. Nawet przy kichaniu czułam jak on ze mnie wylatuje 🫣 jednak z godziny na godzinę było go coraz mniej, wieczorem też go było dużo ale stał się kremowy i już nie rozciągliwy. Dziś już sucho. Czy to znaczy że owulacja już się odbyła? Mierzę temperaturę, dzisiaj zauważyłam większy spadek, skoku jeszcze nie było. Owulację zawsze miałam w 12-13dc i śluz płodny zawsze tylko w dniu owulacji. Możliwe że aż tak mi się cykl przestawił ? Dodam, że od 3 do 7 dnia cyklu brałam NAC w dawce 1200mg, może to on mi trochę namieszał ? I czy w takiej sytuacji mam brać ten dzień za płodny czy niepłodny sugerując się śluzem ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ