X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Śluz wodnisty a śluz przejrzysty i rozciągliwy. Pomocy!!
Odpowiedz

Śluz wodnisty a śluz przejrzysty i rozciągliwy. Pomocy!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam pewnien problem. Otóż mam 29 dniowe cykle czasem 28 i mój kalendarzyk przewidział owulacje na 6 lutego. Miałam wtedy wodnisty śluz z domieszką białego w sobotę pojawił się wodnisty było go bardzo dużo i na majtkach było trochę śluzu jak białko kurzego jaja. W niedziele rano pojawił się Przejrzysty rozciągliwy było go dosyć dużo rozciagl mi się między palcami na jakieś 3-4 cm. Wcześniej go nie miałam i w tym dniu kochałam się z moim facetem i był wytrysk w środku. I moje pytanie jest takie.Czy jest jakaś szansa na fasolkę? Juz wczoraj powinny mi się skończyć dni plodne a miałam ten śluz co opisałam wyżej typowo książkowy. A przed nim cały tydzień wodnisty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 11:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dodać jeszcz ze dziś nie nie mam juz rozciagliwego tylko odrobinę wodnistego wcale się nie rozciąga. O co tu moze chodzic? mam mętlik w głowie.

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po samym śluzie cięzko wywnioskować, ale skoro miałas w tych dniach śluz płodny to szansa jest :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzisiaj (w czasie dni płodnych) śluz zmienił się na kremowy. Od początku miałam wodnisty i przeźroczysty a dziś stał się kremowy, gęstszy ale nadal rozciągliwy tylko trochę mniej.. czy to znaczy ze kończa mi sie dni płodne? Jeszcze nie miałam owulacji. Czy którejś z Was zdarzył sie w czasie dni płodnych taki sluz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 14:34

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    a u mnie dzisiaj (w czasie dni płodnych) śluz zmienił się na kremowy. Od początku miałam wodnisty i przeźroczysty a dziś stał się kremowy, gęstszy ale nadal rozciągliwy tylko trochę mniej.. czy to znaczy ze kończa mi sie dni płodne? Jeszcze nie miałam owulacji. Czy którejś z Was zdarzył sie w czasie dni płodnych taki sluz?


    Mi wyznaczył OF owulkę 14dc a śluz płodny skończył się wcześniej...

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwariowac mozna z tym wszystkim :) koncze swoje domniemywania i czekam na jutrzejszy monitoring, wtedy się dowiem czarno na białym co sie dzieje... bo już nie wiem co z tym moim cyklem, wszystko rozregulowane :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    zwariowac mozna z tym wszystkim :) koncze swoje domniemywania i czekam na jutrzejszy monitoring, wtedy się dowiem czarno na białym co sie dzieje... bo już nie wiem co z tym moim cyklem, wszystko rozregulowane :)


    Właśnie!!! Poza tym wieczorem może się pojawić płodny rozciągliwy ;) albo możesz mieć go przy szyjce.
    Ja używałam żelu conceive plus akurat wtedy.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 9 lutego 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Właśnie!!! Poza tym wieczorem może się pojawić płodny rozciągliwy ;) albo możesz mieć go przy szyjce.
    Ja używałam żelu conceive plus akurat wtedy.

    ja mam bardzo wodnisty śluz (czyli teoretycznie płodny) ale nie jest on juz przeźroczysty tylko mętny i kremowego koloru i wlasnie to mnie zastanawia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 15:51

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ