X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Spoźniona miesiączka a owulacja??
Odpowiedz

Spoźniona miesiączka a owulacja??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ruda Nowa

Wysłany: 4 lipca 2013, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Potrzebuje waszej pomocy. Spożniła mi się miesiączka aż o 7 dni ( stres, wysiłek fizyczny, itp). Razem z partnerem staramy się o babasa i bardzo bym chciała już w tym cyklu zajsc w ciąze.
    Praktycznie miałam ostatnio regularny okres. 25 czerwca powinnam mies okres a dostałam 1 lipca. Teraz nie wiem kiedy dokłanie bede przechodzic owulację. Czy jesli okres został przesuniety to i owulacja też się przesunie ?? Zakupiłam test owulacyjny, tylko nie jestem pewna kiedy zacząć badanie.

• Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 6 lipca 2013, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczełaś nowy cykl i na dobrą sprawę przecież nie wiadomo ile on będzie trwał więc trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo tylko że owulacja występuje 14 dni przed miesiączką, więc kiedy była w poprzednim cyklu sobie wyliczysz ale kiedy teraz będzie to jak wróżenie z fusów. Mierz tepmeraturę, badaj szyjkę i obserwuj śluz , a testy to też loteria

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ