Forum W oczekiwaniu na owulację Spoźniona miesiączka a owulacja??
Odpowiedz

Spoźniona miesiączka a owulacja??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ruda Nowa

Wysłany: 4 lipca 2013, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Potrzebuje waszej pomocy. Spożniła mi się miesiączka aż o 7 dni ( stres, wysiłek fizyczny, itp). Razem z partnerem staramy się o babasa i bardzo bym chciała już w tym cyklu zajsc w ciąze.
    Praktycznie miałam ostatnio regularny okres. 25 czerwca powinnam mies okres a dostałam 1 lipca. Teraz nie wiem kiedy dokłanie bede przechodzic owulację. Czy jesli okres został przesuniety to i owulacja też się przesunie ?? Zakupiłam test owulacyjny, tylko nie jestem pewna kiedy zacząć badanie.

• Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 6 lipca 2013, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczełaś nowy cykl i na dobrą sprawę przecież nie wiadomo ile on będzie trwał więc trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo tylko że owulacja występuje 14 dni przed miesiączką, więc kiedy była w poprzednim cyklu sobie wyliczysz ale kiedy teraz będzie to jak wróżenie z fusów. Mierz tepmeraturę, badaj szyjkę i obserwuj śluz , a testy to też loteria

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego