X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Spoźniona miesiączka a owulacja??
Odpowiedz

Spoźniona miesiączka a owulacja??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ruda Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 lipca 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Potrzebuje waszej pomocy. Spożniła mi się miesiączka aż o 7 dni ( stres, wysiłek fizyczny, itp). Razem z partnerem staramy się o babasa i bardzo bym chciała już w tym cyklu zajsc w ciąze.
    Praktycznie miałam ostatnio regularny okres. 25 czerwca powinnam mies okres a dostałam 1 lipca. Teraz nie wiem kiedy dokłanie bede przechodzic owulację. Czy jesli okres został przesuniety to i owulacja też się przesunie ?? Zakupiłam test owulacyjny, tylko nie jestem pewna kiedy zacząć badanie.

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 6 lipca 2013, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczełaś nowy cykl i na dobrą sprawę przecież nie wiadomo ile on będzie trwał więc trudno odpowiedzieć na to pytanie. Wiadomo tylko że owulacja występuje 14 dni przed miesiączką, więc kiedy była w poprzednim cyklu sobie wyliczysz ale kiedy teraz będzie to jak wróżenie z fusów. Mierz tepmeraturę, badaj szyjkę i obserwuj śluz , a testy to też loteria

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ