X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Staramy się o dziecko owulacja.
Odpowiedz

Staramy się o dziecko owulacja.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina 1991 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny staramy się z mężem o drugie dziecko , moje cykle to średnio 37/40 dni. Ostatnia miesiączka 5 grudnia według kalendarzyka kolejna 14 stycznia. Od 31 grudnia robię testy owulacyjne .
    31 był negatywny
    1. Pozytywny
    2. dzisiaj również wyszedł pozytywny. Czy mam rozumieć że jestem przed owulacja 🤔

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina 1991 wrote:
    Dziewczyny staramy się z mężem o drugie dziecko , moje cykle to średnio 37/40 dni. Ostatnia miesiączka 5 grudnia według kalendarzyka kolejna 14 stycznia. Od 31 grudnia robię testy owulacyjne .
    31 był negatywny
    1. Pozytywny
    2. dzisiaj również wyszedł pozytywny. Czy mam rozumieć że jestem przed owulacja 🤔
    Hej. Test pozytywny oznacza tyle że w ciągu 36h pęknie pecherzyk. Pytanie jeszcze czy testy aby na pewno pozytywne?
    U mnie były pozytywne dwa dni, z czego drugiego dnia linia testowa była o wiele ciemniejsza niż kontrolna :)

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Paulina 1991 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie z wczoraj i dzisiaj mam te kreski testowe takie same jak ta kontrolna . Z dzisiaj mi się wydaje nawet ciemniejsza że jest ta testowa

  • Paulina 1991 Znajoma
    Postów: 23 2

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli dzisiaj i wczoraj przy tych dniach dodatnich , się kochaliśmy istnieje szansa na ciążę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ