X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Staranie, a brak męża
Odpowiedz

Staranie, a brak męża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • misia66845 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 21 lipca 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mój mąż pracuje za granicą i przyjeżdża dość rzadko, więc nasze starania to bardziej uprawianie sexu bez zabezpieczenia. Ogólnie sprawa wygląda tak, że kochaliśmy się nad ranem w czwartek (1 nad ranem), ale nie doszedł we mnie, w południe miałam ból owulacyjny i pozytywny test. Z moich obserwacji ciała dzisiaj będzie owulacja. Jakie są szanse, że się udało? Wiem, że stosunek przerwywany też ma szansę na zakończenie się ciąża.

  • JustMe Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 24 lipca 2023, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj jeszcze raz swój post i pomyśl.
    Żeby zajść w ciążę, trzeba uprawiać seks. Kompletny. Wytrysk w środku.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ