X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację stwierdzone owulacje brak ciąży spóźniony okres co miesiąc
Odpowiedz

stwierdzone owulacje brak ciąży spóźniony okres co miesiąc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 2 października 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    może tutaj mi ktoś podpowie co się dzieje ze mna … naczytałam się już wszystkiego i nic nie pasuje do mojej sytuacji..
    Tydzień przed okresem mam plamienia i przychodzi po tych plamieniach jednodniowy okres i znów plamienia. To nie jednorazowa sytuacja tak jest co miesiąc.
    Byłam na monitoringu nie raz i mimo stwierdzonej owu w 13-14 dc okres ten właściwy jednodniowy przychodził i tak dopiero 30-31 dc
    Czuje ze co miesiąc mam owu wlasnie w 13-14 dc a i tak okres przychodzi spóźniony a są plamienia tydzień przed.

    Progesteron super, podwyższona prolaktyna bardzo i stwierdzone „lekkie?” pcos przez endokrynologa mimo prawidłowego obrazu jajników ale stosunek Lh/fsh 1,4 i androstendiol podwyzszony.
    Jednak skoro są owulacje to teoretycznie jest wszystko Ok tak wszedzie jest napisane :/

    Nic z tego nie rozumiem..

    Starania trwają już prawie dwa lata

    Proszę może któraś z was ma jakis pomysł …

  • ralejka Przyjaciółka
    Postów: 78 43

    Wysłany: 31 października 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co mówi Twój ginekolog na te plamienia? Dlaczego okres ma być spóźniony, skoro piszesz, że owulację masz w 13-14 dc a okres pojawia się w 30-31 dc? Może masz po prostu długą fazę lutealna, średnio trwa ona 12-16 dni. U Ciebie by wychodziło, że ta faza trwa 16-18, trochę dlugo, ale może taki jest Twój organizm. Najlepiej skonsultuj to z lekarzem.

    Czy Twój partner miał badanie nasienia? Jesli nie to koniecznie go wyślij na takie badanie, może problem leży po jego stronie.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    Cudzie trwaj! 🥰

    ⏸️ 14.11.2023
    Beta 15.11.2023 - 512
    Beta 17.11.2023 - 1224 🔥
    👶 30.11.2023 - 8 mm okruszka 6+5
    👶 10.01.2024 - prenatalne, niskie ryzyka
    👶 06.03.2024 - połówkowe, 398 g zdrowego chłopca 🩵

    👩🏻 31
    ✅️ wszystko ok
    🧔🏻 33
    ✅️ morfologia 0% ➡️ 4%
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ