X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Stymulacja
Odpowiedz

Stymulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mellonaa Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka mam pierwsza stymulacje dostałam bromergon i lamette . Stosowała któraś ? Jak to wyglądało u was

  • Szyszka90 Autorytet
    Postów: 750 585

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam lamettę ale nic nie zmieniła

    Starania od 03.2020

    09.2021 👼🏼 Agatka - trisomia 22.

    ONA
    Hormony OK
    Wymazy OK

    ON
    Mofrologia 3%
    HBA 21%
    fDNA 11%


    mhsv3e5exoqxv630.png
  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 29 kwietnia 2022, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mellonaa wrote:
    Hejka mam pierwsza stymulacje dostałam bromergon i lamette . Stosowała któraś ? Jak to wyglądało u was
    Ja mam Aromek a to ten sam skład co Lametta. Słabo działał wiec dołożyli mi Menopur. Chyba jeden cykl tylko udało się na nim wyhodować duży pęcherzyk.
    A bromergon na pewno obniży prolaktyne , tylko tez trzeba poczekać na jego działanie.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Mellonaa Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 9 maja 2022, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa wrote:
    Ja mam Aromek a to ten sam skład co Lametta. Słabo działał wiec dołożyli mi Menopur. Chyba jeden cykl tylko udało się na nim wyhodować duży pęcherzyk.
    A bromergon na pewno obniży prolaktyne , tylko tez trzeba poczekać na jego działanie.



    O zobaczę jak to na mnie.dziala.mam dość długie cykle ostatnio, coś jeszcze bierzesz jakieś witaminy ?

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 9 maja 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mellonaa wrote:
    O zobaczę jak to na mnie.dziala.mam dość długie cykle ostatnio, coś jeszcze bierzesz jakieś witaminy ?
    Lista nie ma końca.
    Cynk
    Selen
    Witamina D 8000
    Witamina B complex
    Modulator homocysteiny
    Magnez
    Omega 3
    L-arginina
    Kwas foliowy
    Mio-Inozytol

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ