X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Synek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 13 września 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jakieś czary na synka? :) Maż i teściowa "chuchają" na panienkę, a ja zawsze zawsze chciałam synka i nie wiem czemu aż tak, ale dołuje mnie myśl, że miałoby pójść nie po mojej myśli...
    Oczywiście oby było zdrowe, ale może można sobie pomóc na większe szczęście ?

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno pozycja na pieska. Im głębsza penetracja tym szybciej "chłopięce" plemniki dotrą do celu, ponieważ są szybkie ale słabe, dlatego też musisz kochać się z partnerem dzień przed owulacją a najlepiej w dzień owulacji bądź dzień po niej ;) My z mężem współżyliśmy w szczytowej chwili mojej owulacji i jest chłopiec ;P Do tego też podobno dieta ale to trzeba zacząć przynajmniej pół roku wcześniej chociaż ja w dietę akurat nie wierzę ;P Tak jak mówią, że niby słodkie na dziewuche a kwaśne na chłopaka. Ja tam żarłam tylko słodkie w ciąży i cały czas byłam pewna, że dziewczyna a tu baaam ... chłopak ;)

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 15 września 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i to jaki fajny sposób ;) Hehe
    Nie mogłam stosować diety tak wcześnie, bo zdecydowaliśmy się dopiero 8.09 i od razu bierzemy się do roboty :)
    A młotek pod łóżkiem tez mam w planach.
    Dzięki

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 16 września 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im blizej owu tym większe szanse na chłopca :) wlasnie ze względu na ruchliwość. .. słyszałam też ze ostre jedzenie na chłopca a sery i nabiał na dziewczynkę :) nie wiem ile w tym prawdy. .. moja kuzynka wyliczyła dokładnie owu (podobno) bo chcieli drugie dziecko płci męskiej. Wyszla dziewczynka :)
    Ważne, by zdrowe :)

    Marrgoo lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 17 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowie najważniejsze, ale byłabym mile zaskoczona gdyby spełniło się moje marzenie o sisiorku :p

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z reguły chłopców rodzi się więcej jak dziewczynek ;P Ja już mam synka , teraz planuję dziewuchę. Zawsze chciałam parkę. A jak będzie drugi syn to się trzeci raz spróbuje ... kiedyś ;P

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 21 września 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Moje pierwsze starania a cykl się wydluzyl o 3 dni i trochę nie wiem jak to będzie z owu...
    Mam nadzieje, że trafimy :)
    Tez marze o parce, sama też mam brata,ale wolałabym żeby on był starszy ode mnie.
    Podoba mi się perspektywa 3 :)

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 29 września 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja marze o coreczce :) przynajmniej jako pierwszej. Ale nie wierze w zadne pozycje, czas współżycia i diety.

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMK wrote:
    Witam, jakieś czary na synka? :) Maż i teściowa "chuchają" na panienkę, a ja zawsze zawsze chciałam synka i nie wiem czemu aż tak, ale dołuje mnie myśl, że miałoby pójść nie po mojej myśli...
    Oczywiście oby było zdrowe, ale może można sobie pomóc na większe szczęście ?


    rozumie Cie. Ja mam synka. Staraliśmy się w dniu owu lub dzien po. Myślę, że test owu byłby dobrym rozwiązaniem. tzn starania po pozytywnym tescie. Uważam ze to skuteczna "metoda"

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolaaa wrote:
    A ja marze o coreczce :) przynajmniej jako pierwszej. Ale nie wierze w zadne pozycje, czas współżycia i diety.


    ja wierze ze czas współżycia ma znaczenie. Nie decyduje to ale znacznie potrafi zwiekszać szanse na którąś z płci. Tak mowi wiele teorii. Co do diety niektore składniki zakwaszaja sluz szyjkowy tym samym sa bardziej niekorzystnym srodowiskiem dla plemnikow szczegolnie tych slabszych a wiec meskich. W rezuultacie y szybciej gina, zostaja silniejsze a wiec x

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza wrote:
    Im blizej owu tym większe szanse na chłopca :) wlasnie ze względu na ruchliwość. .. słyszałam też ze ostre jedzenie na chłopca a sery i nabiał na dziewczynkę :) nie wiem ile w tym prawdy. .. moja kuzynka wyliczyła dokładnie owu (podobno) bo chcieli drugie dziecko płci męskiej. Wyszla dziewczynka :)
    Ważne, by zdrowe :)



    kazdy cykl moze byc nieco inny . poza tym cykle kobiet różnią się. Ja np mam późną owulację. Więc owu przy cyklach 28 dniowych wypada mi pozniej niz mowi ogolnie przyjeta zastada 28-14. Nigdy nie wiadomo do konca kiedy ta owu... W tym tkwi kłopot.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało! To ju 17 tydzień i będzie Synek ;)
    Był młotek pod łóżkiem, odpowiednia pozycja, złoty hujek ;p i wydaje mi się ze w dziej owulacji bo musiało nam się udać w ostatnim możliwym momencie. I wg kalendarza chińskiego również.
    Ja jestem szczęśliwa.
    Życzę powodzenia ;*

    Wonderwall lubi tę wiadomość

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    kazdy cykl moze byc nieco inny . poza tym cykle kobiet różnią się. Ja np mam późną owulację. Więc owu przy cyklach 28 dniowych wypada mi pozniej niz mowi ogolnie przyjeta zastada 28-14. Nigdy nie wiadomo do konca kiedy ta owu... W tym tkwi kłopot.

    Myślę że to co napisałam jest prawdą, jednak tak jak mówisz, ze względu na nieprzewidywalność owulacji, ciężko nam planować. .. ja też miałam cykle 28-30 dni i owu dość późno bo ok 17 dc :)
    Udałosię, ale jeszcze nie wiemy kto to :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 6 marca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza wrote:
    Myślę że to co napisałam jest prawdą, jednak tak jak mówisz, ze względu na nieprzewidywalność owulacji, ciężko nam planować. .. ja też miałam cykle 28-30 dni i owu dość późno bo ok 17 dc :)
    Udałosię, ale jeszcze nie wiemy kto to :)


    Gratulacje serdeczne!!! To wspaniale! Życzę dużo zdrówka i radości każdego dnia.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    Gratulacje serdeczne!!! To wspaniale! Życzę dużo zdrówka i radości każdego dnia.

    Dziękuję!
    Życzę powodzenia i trzymam kciuki :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 7 października 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zem3x1hpe4bi6hop.png

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 7 października 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 7 października 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ