X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Synek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 13 września 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jakieś czary na synka? :) Maż i teściowa "chuchają" na panienkę, a ja zawsze zawsze chciałam synka i nie wiem czemu aż tak, ale dołuje mnie myśl, że miałoby pójść nie po mojej myśli...
    Oczywiście oby było zdrowe, ale może można sobie pomóc na większe szczęście ?

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno pozycja na pieska. Im głębsza penetracja tym szybciej "chłopięce" plemniki dotrą do celu, ponieważ są szybkie ale słabe, dlatego też musisz kochać się z partnerem dzień przed owulacją a najlepiej w dzień owulacji bądź dzień po niej ;) My z mężem współżyliśmy w szczytowej chwili mojej owulacji i jest chłopiec ;P Do tego też podobno dieta ale to trzeba zacząć przynajmniej pół roku wcześniej chociaż ja w dietę akurat nie wierzę ;P Tak jak mówią, że niby słodkie na dziewuche a kwaśne na chłopaka. Ja tam żarłam tylko słodkie w ciąży i cały czas byłam pewna, że dziewczyna a tu baaam ... chłopak ;)

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 15 września 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i to jaki fajny sposób ;) Hehe
    Nie mogłam stosować diety tak wcześnie, bo zdecydowaliśmy się dopiero 8.09 i od razu bierzemy się do roboty :)
    A młotek pod łóżkiem tez mam w planach.
    Dzięki

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 16 września 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im blizej owu tym większe szanse na chłopca :) wlasnie ze względu na ruchliwość. .. słyszałam też ze ostre jedzenie na chłopca a sery i nabiał na dziewczynkę :) nie wiem ile w tym prawdy. .. moja kuzynka wyliczyła dokładnie owu (podobno) bo chcieli drugie dziecko płci męskiej. Wyszla dziewczynka :)
    Ważne, by zdrowe :)

    Marrgoo lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 17 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowie najważniejsze, ale byłabym mile zaskoczona gdyby spełniło się moje marzenie o sisiorku :p

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z reguły chłopców rodzi się więcej jak dziewczynek ;P Ja już mam synka , teraz planuję dziewuchę. Zawsze chciałam parkę. A jak będzie drugi syn to się trzeci raz spróbuje ... kiedyś ;P

  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 21 września 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Moje pierwsze starania a cykl się wydluzyl o 3 dni i trochę nie wiem jak to będzie z owu...
    Mam nadzieje, że trafimy :)
    Tez marze o parce, sama też mam brata,ale wolałabym żeby on był starszy ode mnie.
    Podoba mi się perspektywa 3 :)

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 29 września 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja marze o coreczce :) przynajmniej jako pierwszej. Ale nie wierze w zadne pozycje, czas współżycia i diety.

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMK wrote:
    Witam, jakieś czary na synka? :) Maż i teściowa "chuchają" na panienkę, a ja zawsze zawsze chciałam synka i nie wiem czemu aż tak, ale dołuje mnie myśl, że miałoby pójść nie po mojej myśli...
    Oczywiście oby było zdrowe, ale może można sobie pomóc na większe szczęście ?


    rozumie Cie. Ja mam synka. Staraliśmy się w dniu owu lub dzien po. Myślę, że test owu byłby dobrym rozwiązaniem. tzn starania po pozytywnym tescie. Uważam ze to skuteczna "metoda"

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolaaa wrote:
    A ja marze o coreczce :) przynajmniej jako pierwszej. Ale nie wierze w zadne pozycje, czas współżycia i diety.


    ja wierze ze czas współżycia ma znaczenie. Nie decyduje to ale znacznie potrafi zwiekszać szanse na którąś z płci. Tak mowi wiele teorii. Co do diety niektore składniki zakwaszaja sluz szyjkowy tym samym sa bardziej niekorzystnym srodowiskiem dla plemnikow szczegolnie tych slabszych a wiec meskich. W rezuultacie y szybciej gina, zostaja silniejsze a wiec x

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza wrote:
    Im blizej owu tym większe szanse na chłopca :) wlasnie ze względu na ruchliwość. .. słyszałam też ze ostre jedzenie na chłopca a sery i nabiał na dziewczynkę :) nie wiem ile w tym prawdy. .. moja kuzynka wyliczyła dokładnie owu (podobno) bo chcieli drugie dziecko płci męskiej. Wyszla dziewczynka :)
    Ważne, by zdrowe :)



    kazdy cykl moze byc nieco inny . poza tym cykle kobiet różnią się. Ja np mam późną owulację. Więc owu przy cyklach 28 dniowych wypada mi pozniej niz mowi ogolnie przyjeta zastada 28-14. Nigdy nie wiadomo do konca kiedy ta owu... W tym tkwi kłopot.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 5 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało! To ju 17 tydzień i będzie Synek ;)
    Był młotek pod łóżkiem, odpowiednia pozycja, złoty hujek ;p i wydaje mi się ze w dziej owulacji bo musiało nam się udać w ostatnim możliwym momencie. I wg kalendarza chińskiego również.
    Ja jestem szczęśliwa.
    Życzę powodzenia ;*

    Wonderwall lubi tę wiadomość

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    kazdy cykl moze byc nieco inny . poza tym cykle kobiet różnią się. Ja np mam późną owulację. Więc owu przy cyklach 28 dniowych wypada mi pozniej niz mowi ogolnie przyjeta zastada 28-14. Nigdy nie wiadomo do konca kiedy ta owu... W tym tkwi kłopot.

    Myślę że to co napisałam jest prawdą, jednak tak jak mówisz, ze względu na nieprzewidywalność owulacji, ciężko nam planować. .. ja też miałam cykle 28-30 dni i owu dość późno bo ok 17 dc :)
    Udałosię, ale jeszcze nie wiemy kto to :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 6 marca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza wrote:
    Myślę że to co napisałam jest prawdą, jednak tak jak mówisz, ze względu na nieprzewidywalność owulacji, ciężko nam planować. .. ja też miałam cykle 28-30 dni i owu dość późno bo ok 17 dc :)
    Udałosię, ale jeszcze nie wiemy kto to :)


    Gratulacje serdeczne!!! To wspaniale! Życzę dużo zdrówka i radości każdego dnia.

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    Gratulacje serdeczne!!! To wspaniale! Życzę dużo zdrówka i radości każdego dnia.

    Dziękuję!
    Życzę powodzenia i trzymam kciuki :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 7 października 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zem3x1hpe4bi6hop.png

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 7 października 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 7 października 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ