X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację szyjka macicy
Odpowiedz

szyjka macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ekspertki. Mam problem z szyjka macicy. Tzn z jej badaniem. Nie za bardzo czuje roznice. Jaka powinna byc w okresie plodny? Miekka? Wysoko czy nisko? Zastanawiam sie jak to porownac. Czy wogole badanie codzienne ma sens i faktycznie ulatwia okreslic owulacje?

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie tak. W okresie plodnym jest wysoko miękka i otwarta, przynajmniej u mnie

    aszka, aszka lubią tę wiadomość

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki MagSz to już jakąś podpowiedź.

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, to ja w celu wywołania u Was uśmiechów powiem, że osobiście mam schizę przy badaniu szyjki w okresie płodnym. Powodem mojej schizy jest to, że mam wtedy wrażenie, iż "przeszkadzam pływakom w wykonywaniu obowiązków". Z różnych logicznych i biologicznie uzasadnionych względów jest to pewnie podejście absurdalne, ale w związku z tym szyjka została u mnie ograniczona do rodzaju domowego testu ciążowego :D

    Jadhira lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wczoraj o tym pomyślałam :) że może przeszkodzilam temu kluczowemu zawodnikowi :)) ja osobiście tego nie cierpię. Nie ze się brzydze bo to w końcu moje ciało, ale jestem zestresowana ta cała interpretacja.

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak z waszą szyjką po owulacji? moja przez kilka dni była nisko i zamknięta a teraz powędrowała do góry i jest bardzo wysoko, mała i twarda.. pewnie obniży się bliżej końca cyklu, czy tez tak macie?

    f2wlcbxmqludqper.png
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    wczoraj wyczułam na szyjce (jeśli w końcu udało mi się ją poprawnie znaleźć;P) takie podłużne wgłębienie, jakbym dotykała ust. Czyli oznacza to, że jest otwarta? A skoro mogę ją dotknąć, to nie jest wysoko? Chociaż dość się muszę natrudzić, by dosięgnąć, ale dam sobie głowę uciąć, że były momenty kiedy nic nie mogłam dosięgnąć.

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ