X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Szyjka macicy: otwarta czy zamknięta?
Odpowiedz

Szyjka macicy: otwarta czy zamknięta?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niereanimuj Autorytet
    Postów: 581 530

    Wysłany: 5 maja 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Zaczęłam badać swoją szyjkę, ale mam problem z rozróżnieniem czy jest ona otwarta czy zamknięta 😕 Może potraficie mi wytłumaczyć jakoś tak łopatologicznie 😅 Jak ja sprawdzić, jak to wyczuć? Dziękuje 🙏🏻🙏🏻

    👼🏻 12tc (05.02.2020r.) 💔CB 💔CB 💔CB
    05.01.2021- 21CS, ⏸ kreski!💚🥳

    18.08.2021 💝💜 Wcześniak
    13.11.2022 💙

    ❌Niewydolność szyjki macicy

    Starania od: 05.2023
    27.11.2023 - ⏸️ kreski!🤞🏻
    09.12.2023 - 4+6tc, jest dziudziutek
    16.12.2023 - 5+6tc jest ❤️!🥹
    28.12.2923 - ?

    202408112751.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niereanimuj wrote:
    Czesc! Zaczęłam badać swoją szyjkę, ale mam problem z rozróżnieniem czy jest ona otwarta czy zamknięta 😕 Może potraficie mi wytłumaczyć jakoś tak łopatologicznie 😅 Jak ja sprawdzić, jak to wyczuć? Dziękuje 🙏🏻🙏🏻
    Ja też mam z tym problem, ale zauważyłam, że w dniach okołowulacyjnych jak dotykam czubka szyjki to czuję taki dołek jakby, czyli chyba jest otwarta a już po owulacji jak dotykam to nie czuję dołka tylko taką jakby hmm kropkę? 🤔 Czyli chyba wtedy jest zamknięta 😅

  • mil_ka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 maja 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Na ile dni przed owulacją zauważacie zmiany w szyjce macicy? Ona staje się miękka i otwarta od razu jak tylko zaczynają się dni płodne czy mięknie stopniowo? Mam wrażenie, że u mnie nic a nic się nie zmienia, a mam ok. 3 dni do owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ