Forum W oczekiwaniu na owulację Szyjka macicy: otwarta czy zamknięta?
Odpowiedz

Szyjka macicy: otwarta czy zamknięta?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niereanimuj Autorytet

Wysłany: 5 maja 2020, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Zaczęłam badać swoją szyjkę, ale mam problem z rozróżnieniem czy jest ona otwarta czy zamknięta 😕 Może potraficie mi wytłumaczyć jakoś tak łopatologicznie 😅 Jak ja sprawdzić, jak to wyczuć? Dziękuje 🙏🏻🙏🏻

👼🏻 12tc (05.02.2020r.) 💔CB 💔CB 💔CB
    05.01.2021- 21CS, ⏸ kreski!💚🥳🤗
    25.01.2021- CRL 4.7mm, ❤️ 🙏🏻
    ckaivfxmzajjz476.png
  • PoMarzenia Ekspertka

Wysłany: 5 maja 2020, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niereanimuj wrote:
    Czesc! Zaczęłam badać swoją szyjkę, ale mam problem z rozróżnieniem czy jest ona otwarta czy zamknięta 😕 Może potraficie mi wytłumaczyć jakoś tak łopatologicznie 😅 Jak ja sprawdzić, jak to wyczuć? Dziękuje 🙏🏻🙏🏻
    Ja też mam z tym problem, ale zauważyłam, że w dniach okołowulacyjnych jak dotykam czubka szyjki to czuję taki dołek jakby, czyli chyba jest otwarta a już po owulacji jak dotykam to nie czuję dołka tylko taką jakby hmm kropkę? 🤔 Czyli chyba wtedy jest zamknięta 😅

👼🏻 6tc

⏳ Starania o pierwsze 👶🏻 od 2018

♀️ Wyniki hormonów w normie
    ❌ TSH: 2,62

♂️ Astenoteratozoospermia

Hormony w porządku
    USG w porządku
    Bakterii brak

Pierwsze leczenie:
    💊 Fertilman Plus przez 3 miesiące
    Bez rezultatu!

Drugie leczenie:
    💊 Clostilbegyt 1 tab co 2 dzień przez 80 dni
    💊 Extra sperm
    Bez rezultatu!
  • mil_ka Nowa

Wysłany: 15 maja 2020, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Na ile dni przed owulacją zauważacie zmiany w szyjce macicy? Ona staje się miękka i otwarta od razu jak tylko zaczynają się dni płodne czy mięknie stopniowo? Mam wrażenie, że u mnie nic a nic się nie zmienia, a mam ok. 3 dni do owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego