X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Temp owu @ i wszystko naraz
Odpowiedz

Temp owu @ i wszystko naraz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jest to moj 4 dc. Ogolnie inny niz zawsze. Bo brak skrzepow jrwi tylko żywa krew czasem nawet blada.
    W 17 dc owu potwierdzona testami. Temp od tego czasu 36 9 badz 37 . dzis mierzona ( przez pierwsze dni cyklu nie mierzylam tylko dzis ) i 37.45.
    I okropny bol glowy oraz klucie w lewym jajniku.
    Test owu cien cienia wiec negatyw
    Test ciazowy wykonany 2 dni przed @ o czułości 10 i odrazu cien cienia .
    W dniu @ test o czulosvi 25 i brak
    I 2 godziny pozniej @ ..
    Lekarz 28.12 dopiero .( umowiona by zobaczyć monitoring w 15 dc czy owu sie zbliza i czy wg bedzie )
    Ale nie w tymrzecz skad ta temp wysoka teraz ?
    Ostatnie cykle to zaczelam mierzyc w 6 dc i byla 37 i dopiero w 10 dc spadla do 36.7 i nastepnie urosla w 18 dc do 36.93

    Pomozecie o co kaman ? . ktos mial podobnie ? Tak wysoka temp w @ . ? Chora nie jestem ani sie nie zapowiada
    Ale nie wiem czy nie ma to wspólnego z karmieniem piersia ? Karmie 2 lata ..
    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ