X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owu clearblue fioletowy
Odpowiedz

Test owu clearblue fioletowy

Oceń ten wątek:
  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 9 lutego 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Zapomnialam dopisać, ze najlepiej roboc testy o tych samych godzinach, a jesli zaczynaja ciemniec, to robić je co 4h, żeby moc wyłapać PIK, który jest bardzo istotny ❤️

    Jak u ciebie kochana sytuacja? Robiłaś może jakieś inne testy?
    Robiłam przez dwa dni zwykle paskowe, ale jeden mi wyszedł blednie 😂 a drugi negatywny, więc dałam sobie już spokój 😬 No zobaczymy, mam jednak nadzieje, że w tym miesiącu się uda. Luty miesiącem miłości ❤️🤪

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 10 lutego 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka wrote:
    Robiłam przez dwa dni zwykle paskowe, ale jeden mi wyszedł blednie 😂 a drugi negatywny, więc dałam sobie już spokój 😬 No zobaczymy, mam jednak nadzieje, że w tym miesiącu się uda. Luty miesiącem miłości ❤️🤪
    Trzymam za nas kciuki, żeby zaowocował ładnie❤️ mi dziś migająca buźka się pokazała i po wyciągnięciu kreseczki takie same, także chyba już bliziutko 🙏🏽

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 10 lutego 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Trzymam za nas kciuki, żeby zaowocował ładnie❤️ mi dziś migająca buźka się pokazała i po wyciągnięciu kreseczki takie same, także chyba już bliziutko 🙏🏽
    Super! Daj znać jak w kolejne dni wyświetla Ci się wynik! ;)

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 12 lutego 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka wrote:
    Super! Daj znać jak w kolejne dni wyświetla Ci się wynik! ;)
    Kochana mam to, po 2 dniach stała buźka, Jezu a nie wierzyłam w to, ze się pojawi, bo kontroluje sobie z tymi testami, co wcześniej robiłam i one ciemnieją, ale nie pokazują jeszcze owulki, jestem tak szczeliwa, choćbym już w ciąży była hahaha aż energii mi to dziś dodało 😂 7f9f46d664b1.jpg

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 12 lutego 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Kochana mam to, po 2 dniach stała buźka, Jezu a nie wierzyłam w to, ze się pojawi, bo kontroluje sobie z tymi testami, co wcześniej robiłam i one ciemnieją, ale nie pokazują jeszcze owulki, jestem tak szczeliwa, choćbym już w ciąży była hahaha aż energii mi to dziś dodało 😂 7f9f46d664b1.jpg
    Super! No to teraz do roboty! ❤️🤪 trzymam mocno kciuki!

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 12 lutego 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuje kochana ❤️ a jak u ciebie sytuacja ?? ❤️
    Papierowka wrote:
    Super! No to teraz do roboty! ❤️🤪 trzymam mocno kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2021, 21:12

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 12 lutego 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już po (ewentualnej jakże wymarzonej owulacji) 😂. Teraz czekam ... oczywiście na dwie II 🙈🙈🙈

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 15 lutego 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka wrote:
    U mnie już po (ewentualnej jakże wymarzonej owulacji) 😂. Teraz czekam ... oczywiście na dwie II 🙈🙈🙈
    Czekam kochana na jakakolwiek informacje, trzymam za ciebie mocno kciuki i wiedzę, ze będzie wszystko dobrze 🥰 kiedy planujesz testowanie??

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 15 lutego 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wstępnie w czwartek, ale raczej powinnam pod koniec tygodnia 🙈🤦🏻‍♀️🙈🤦🏻‍♀️.

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 18 lutego 2021, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka wrote:
    Może wstępnie w czwartek, ale raczej powinnam pod koniec tygodnia 🙈🤦🏻‍♀️🙈🤦🏻‍♀️.
    Kochana, czekam jutro na wieści i trzymam mocno kciuki! ❤️✊🏼

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 18 lutego 2021, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj negatywny ;(
    Czekam do końca tygodnia czy przyjdzie @ czy nie. Jeszcze pare dni zostało i się oszukuje, że jest szansa na pozytywny wynik ;(

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 18 lutego 2021, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki kochana nie ma okresu, to zawsze jest szansa i nadzieja ❤️ jeszcze troszeczkę i wszystko się wyjaśni ✊🏼❤️❤️
    Papierowka wrote:
    Dzisiaj negatywny ;(
    Czekam do końca tygodnia czy przyjdzie @ czy nie. Jeszcze pare dni zostało i się oszukuje, że jest szansa na pozytywny wynik ;(

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 18 lutego 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia 🙃

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 21 lutego 2021, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka wrote:
    Nadzieja umiera ostatnia 🙃
    Jak tam kochana??

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 21 lutego 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj popołudniu robiłam test. Miałam nie robić, ale jednak korciło 🤦🏻‍♀️ Tak jak myślałam, wyszedł negatywny. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano miałam jasnoróżowe plamienia. Nie wiem czy jest jeszcze jakaś szansa. Może owulka była nieco później niż myśle i może faktycznie jest jakaś szansa na plamienie implantacyjne? Jutro ponowię test. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, spisać ten cykl na straty czy jeszcze się łudzić 😞

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 21 lutego 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to faktycznie plamienie implantacyjne, albo okropna małpa która się rozkręca 🥺 trzymam kciuki żeby jednak to było to pierwsze ❤️ ja dziś zrobiłam test bo zle się czuje i wyszło coś takiego , ale podchodzę z dystansem e7c7bb88acdd.jpg
    Papierowka wrote:
    Wczoraj popołudniu robiłam test. Miałam nie robić, ale jednak korciło 🤦🏻‍♀️ Tak jak myślałam, wyszedł negatywny. Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano miałam jasnoróżowe plamienia. Nie wiem czy jest jeszcze jakaś szansa. Może owulka była nieco później niż myśle i może faktycznie jest jakaś szansa na plamienie implantacyjne? Jutro ponowię test. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, spisać ten cykl na straty czy jeszcze się łudzić 😞

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 22 lutego 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soonka wrote:
    Może to faktycznie plamienie implantacyjne, albo okropna małpa która się rozkręca 🥺 trzymam kciuki żeby jednak to było to pierwsze ❤️ ja dziś zrobiłam test bo zle się czuje i wyszło coś takiego , ale podchodzę z dystansem e7c7bb88acdd.jpg
    Trzymam kciuki za rozwój drugiej kreski ❤️

    Soonka lubi tę wiadomość

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 23 lutego 2021, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka wrote:
    Trzymam kciuki za rozwój drugiej kreski ❤️
    Właśnie zrobiłam test, bo już tak mi się sikać chciało ze myslalam ze oszaleje 😂
    Tutaj porównanie 3 testow
    1-niedziela
    2-poniedziałek
    3-wtorek
    857039ef3901.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 06:45

    Papierowka lubi tę wiadomość

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 23 lutego 2021, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest super! Jest różnica! ❤️ Gratki ❤️ Soonka, ktory to swoj cykl starań??

  • Soonka Przyjaciółka
    Postów: 145 27

    Wysłany: 23 lutego 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka wrote:
    Jest super! Jest różnica! ❤️ Gratki ❤️ Soonka, ktory to swoj cykl starań??
    Jeszcze nie dziękuje kochana ❤️ za pare dni będę robiła elektryczny test z wskaźnikiem tygodnia, ponieważ mieszkam w Niemczech i ciężko się tu o będę doprosić... to już 10 miesięcy 😱

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ