X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owulacyjny cyfrowy clearblue
Odpowiedz

Test owulacyjny cyfrowy clearblue

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z was używała testu owulacyjnego cyfrowego clearblue dual? W momencie kiedy jest najwyższy poziom LH pojawia się uśmiechnięta migajaca buźka i nie trzeba dopatrywac się intensywności drugiej kreski jak w testach paskowych. Wczoraj zamówiłam i czekam na przesyłkę. Jestem ciekawa czy macie jakieś doświadczenia z tym testem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 10:43

    Beatris1987 lubi tę wiadomość

  • Beatris1987 Koleżanka
    Postów: 37 1

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka6841 wrote:
    Hej dziewczyny, czy któraś z was używała testu owulacyjnego cyfrowego clearblue dual? W momencie kiedy jest najwyższy poziom LH pojawia się uśmiechnięta migajaca buźka i nie trzeba dopatrywac się intensywności drugiej kreski jak w testach paskowych. Wczoraj zamówiłam i czekam na przesyłkę. Jestem ciekawa czy macie jakieś doświadczenia z tym testem.

    Ten test jest extra. Nie musić nic zapisywać, porównywać. Ja go zawsze yżywam. W tym cyklu nie zdążyłam kupić i robiłam takim zwykłym to w sumie sama nie wiem czy wyszedł pozytywny czy negatywny.

    Asia
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 4 września 2018, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy można kupić same paski Do testu?

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    mkwia
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 września 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika a Ty gdzie znikłaś?

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 5 września 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ika a Ty gdzie znikłaś?
    Byłam na urlopie i wrocilam wczoraj:) miło, że mnie zauważyłaś:):*

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    mkwia
  • olka6841 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 6 września 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ika83 wrote:
    Czy można kupić same paski Do testu?

    Tak, widziałam na allegro. 10szt około 100zl

  • Magda814 Ekspertka
    Postów: 204 54

    Wysłany: 12 września 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie robiłam test owulacyjny clearblue i w tym okienku wyszło ze negatywny (bez uśmiechniętej buźki) jednak jak wyciągnęłam końcówkę są dwie kreski. Czy to oznacza ze zbliża się ?

  • Olympionica Autorytet
    Postów: 552 595

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ja w pierwszym cyklu zaczelam testowac Clearblue Dual od 12 dc (bo mam okolo 32-dniowe), mialam 2 dni puste kolka, potem 4 dni migajace buzki, wieczorem 4 dnia z migajaca buzka zniecierpliwona zrobilam zwykly paskowy test owulacyjny, bo mialam wiecej plodnego zluzu, wyszedl pozytywny, to zrobilam Clearblu jeszcze wieczorem i wyszła świecąca buźka. Potem zaczela mi rosnac temperatura.

    W drugim cyklu niestety wszystkie puste kolka, zastanawiam sie co jest grane, moze cykl bezowulacyjny.

    Mozna kupic same paski, sa na allegro zarowno w paczkach po 10 szt jak i 20 szt, sa troche tansze niz wersja z czytnikiem, ale niestety niewiele. Pisalam do dystrybutora, czytnik mozna uzywac rowniez w kolejnych miesiacach i dokupowac same paski.

    Magda814 w ulotce jest napisane, ze sie nie sugerowac kreskami na pasku testowym, choc jak mialam pozytywny wynik to mialam tez 2 paski.

    ONA: 37 l. AMH 2,55 (2020) -> 2,23 (2022)
    ON: 39 l. Nieprawidłowy kariotyp, Translokacja robertsonowska (13,14), słaba koncentracja i morfologia

    I IVF / IMSI + PGT-SR
    13.01.2021 Punkcja, 21 komórek pobranych -> 18 dojrzałych i zapłodnionych -> 13 trzydniowych zarodkow -> 6 blastek -> 3 prawidłowe zarodki po badaniu genetycznym
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️ 4BB

    21.04.2021 Transfer 1❄️4AA beta <0,2 💔 😢 -> immunologia prof. Malinowski Łódź, leki i sczepienia limfocytami
    22.12.2021 Transfer 2❄️4AB beta <0,2 💔 😢 -> histero + biopsja endo cd56, cd138
    12.04.2022 Transfer 3❄️4BB beta <0,2 💔 😢 -> Reprofit Czechy, ERA test, przesuniete okno implantacyjne o 24 h

    II IVF / PICSI + MACS + PGT-SR 17 MII -> 10 ❄️
    09.03.2023 Transfer 4 Reprofit Brno
    4dpt II, 5dpt 13,7, 7 dpt 45,5, 9 dpt 109, 11 dpt 243, 14 dpt 739
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ