X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy ciążowe
Odpowiedz

Testy ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monika77 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Mam dość regularnie miesiączkowanie. Co 28 dni. Z mężem współżyliśmy w 23 dniu cyklu bez zabezpieczenia. Dzień przed planowaną miesiączką zrobiłem 2 testy: płytkowy i strumieniowy. Oba negatywne. Czy to za wcześnie na testy i czy w ogóle jest możliwa ciąża ? Pozdrawiam

  • AgataJ Ekspertka
    Postów: 130 56

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli test robiłaś w 27 dniu cyklu? 4 dni po stosunku? Jeśli tak, to zdecydowanie za szybko na robienie testów ;)
    Ja zawsze miałam regularne cykle też 27-28 dni, a ostatni miałam 38 dniowy, a test owulacyjny pozytywny wyszedł 28 dnia cyklu bodajże, więc wszystko się poprzesuwalo bardzo. Niepokoiło mnie to bardzo, ale chyba trzeba przyjąć do wiadomości że organizm ludzki to nie sztuczny mechanizm i cykl moze wyglądać bardzo różnie.
    Jeśli w tym miesiącu miałaś "normalny" cykl i owulację w połowie miesiąca to raczej ze stosunku w 23 dniu cyklu nic nie będzie. Chociaż tak jak pisałam wcześniej - cykl mógł Ci się rozregulować (jak mi) i wszystko jest możliwe.

    25.08 - II <3
    25.08 - beta 50,4
    27.08 - beta 162
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ