X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owu
Odpowiedz

Testy owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • izaabeelka Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Spóznia mi sie @ dzisiaj jest 42dc zrobiłam test ciazowy wyszedł negatywny a przed chwila zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny. czyzby tak pozno była owulka ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc pozno, w zaleznosci od stresu,itd.

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zawsze regularne cykle 29 dni. Tylko 1 raz zdarzyło się 39 dni= byłam chora- wirus rota. +przyjmowanie leków.

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje sa co i 60 dni.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ