Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owu
Odpowiedz

Testy owu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • izaabeelka Koleżanka

Wysłany: 13 marca 2014, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Spóznia mi sie @ dzisiaj jest 42dc zrobiłam test ciazowy wyszedł negatywny a przed chwila zrobiłam test owu i wyszedł pozytywny. czyzby tak pozno była owulka ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 marca 2014, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byc pozno, w zaleznosci od stresu,itd.

• Januszkowa Autorytet

Wysłany: 14 marca 2014, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zawsze regularne cykle 29 dni. Tylko 1 raz zdarzyło się 39 dni= byłam chora- wirus rota. +przyjmowanie leków.

16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2014, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje sa co i 60 dni.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.