Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owu NEGATYWNY? POZYTYWNY?
Odpowiedz

Testy owu NEGATYWNY? POZYTYWNY?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet

Wysłany: 7 lipca 2013, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. robie od kilku dni testy zeby nie przegapic owulki, mimo ze w ostatnich 2 cyklach wskazywalo na 17dc. dzis jest 13dc i wyszedl mi test pozytywny (LH VITAM paskowy) po kilku godzinach zrobilam inny (AMIL plytkowy) zeby sie upewnic bo troche wczesnie mi sie wydawalo. no i drugi test jest z widoczna kreseczka ale wyglada na negatyw.

oczywiscie nie pogardze i bede wieczorem sie starac z gaszkiem, ale zastanawia mnie to dlaczego wyszly dwa inne testy. mam ta owulke czy raczej nie? temp odpada w ost dniach, bo przesypiam godzine pomiaru i wychodzi zawyżona.

jak myslicie?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2013, 17:51

zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • kalitria Autorytet

Wysłany: 7 lipca 2013, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. zrobilam dzis kolejny tez owu i wyszedl o dziwo pozytywny (LH VITAM) mimo ze to 13dc a normalnie mialam 17dc. ovu nie pokazuje bo spitolilam sprawe z temp. przespalam kilka razy i wychodzi zawyżona. po kilku godzinach żeby się upewnić zrobilam kolejny (AMIL plytkowy) i niby jest kreseczka, ale test uznaję za negatywny. brzuch mnie troche pobolewa, ale tak raczej inaczej niż normalnie na owulkę.

oczywiście nie pogardze i będę wieczorem działać, ale zastanawia mnie czy to jest możliwe żeby owulka się przesunęła? możliwe żeby 2 testy były inne? miałyście takie przypadki?

zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • weronika86 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2013, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria sorki, ze dopiero teraz odpisuje, ale nie widzialam Twojego posta wczesniej...Otoz mialas szczescie, ze wykrylas ten skok lh. U wielu kobiet utzrymuje sie on tylko przez kilka godzin, wiec jesli wykrylas pik LH pod sam koniec to drugi test owu juz go nie musial wykryc, bo poziom tego gormonu u ciebie po prostu szybciej spadl kochana...nic w tym zlego...

5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ