X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owu NEGATYWNY? POZYTYWNY?
Odpowiedz

Testy owu NEGATYWNY? POZYTYWNY?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 7 lipca 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. robie od kilku dni testy zeby nie przegapic owulki, mimo ze w ostatnich 2 cyklach wskazywalo na 17dc. dzis jest 13dc i wyszedl mi test pozytywny (LH VITAM paskowy) po kilku godzinach zrobilam inny (AMIL plytkowy) zeby sie upewnic bo troche wczesnie mi sie wydawalo. no i drugi test jest z widoczna kreseczka ale wyglada na negatyw.

    oczywiscie nie pogardze i bede wieczorem sie starac z gaszkiem, ale zastanawia mnie to dlaczego wyszly dwa inne testy. mam ta owulke czy raczej nie? temp odpada w ost dniach, bo przesypiam godzine pomiaru i wychodzi zawyżona.

    jak myslicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2013, 17:51

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 7 lipca 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. zrobilam dzis kolejny tez owu i wyszedl o dziwo pozytywny (LH VITAM) mimo ze to 13dc a normalnie mialam 17dc. ovu nie pokazuje bo spitolilam sprawe z temp. przespalam kilka razy i wychodzi zawyżona. po kilku godzinach żeby się upewnić zrobilam kolejny (AMIL plytkowy) i niby jest kreseczka, ale test uznaję za negatywny. brzuch mnie troche pobolewa, ale tak raczej inaczej niż normalnie na owulkę.

    oczywiście nie pogardze i będę wieczorem działać, ale zastanawia mnie czy to jest możliwe żeby owulka się przesunęła? możliwe żeby 2 testy były inne? miałyście takie przypadki?

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 lipca 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria sorki, ze dopiero teraz odpisuje, ale nie widzialam Twojego posta wczesniej...Otoz mialas szczescie, ze wykrylas ten skok lh. U wielu kobiet utzrymuje sie on tylko przez kilka godzin, wiec jesli wykrylas pik LH pod sam koniec to drugi test owu juz go nie musial wykryc, bo poziom tego gormonu u ciebie po prostu szybciej spadl kochana...nic w tym zlego...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ