X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owu odczyt [zdjęcie]
Odpowiedz

Testy owu odczyt [zdjęcie]

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BeaBea89 Znajoma
    Postów: 24 24

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Czy ktoś pomoże mi w odczytaniu testów owulacyjnych? Z mężem staramy się kilka miesięcy i 2 dziecko, jak przy pierwszej ciąży nie miałam problemu z określeniem dni płodnych, tak teraz mam małe problemy. Wygrałam zdjęcie 4 testów owu, każdy robiony o tej samej godzinie, na dole test z dzisiaj. Czy owulacja się zbliża czy też nie ? Z góry dziękuję za pomoc !

    https://images84.fotosik.pl/932/cb8854fc09990818med.jpg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ