Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owu odczyt [zdjęcie]
Odpowiedz

Testy owu odczyt [zdjęcie]

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BeaBea89 Znajoma

Wysłany: 8 grudnia 2017, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

Czy ktoś pomoże mi w odczytaniu testów owulacyjnych? Z mężem staramy się kilka miesięcy i 2 dziecko, jak przy pierwszej ciąży nie miałam problemu z określeniem dni płodnych, tak teraz mam małe problemy. Wygrałam zdjęcie 4 testów owu, każdy robiony o tej samej godzinie, na dole test z dzisiaj. Czy owulacja się zbliża czy też nie ? Z góry dziękuję za pomoc !

https://images84.fotosik.pl/932/cb8854fc09990818med.jpg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego