X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owu pozytywne kilka dni... foto
Odpowiedz

Testy owu pozytywne kilka dni... foto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulaaaa Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 30 września 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Od 6 dnia cyklu testowałam testy owu, w każdym teście miałam dwie kreski ale druga była słabsza ( testowa) od 25 września aż do dnia dzisiejszego testy owu wychodzą pozytywne... dlacZego tak się dzieje ? Proszę o pomoc.

  • Paulaaaa Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 30 września 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.fotosik.pl/zdjecie/cd1e9bbe5c6efa5f

    Dodam,że wczoraj test owu był negatywny... a dzisiaj znowu to samo.

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 30 września 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że jak wyjdzie pierwszy pozytywny to w ulotce napisane jest, że kolejnych się nie robi :P

    Pattyy lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 30 września 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Bardziej wiarygodne jest prawidłowe mierzenie temperatury niż robienie tych testów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 20:45

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 3 października 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula zrób ciążowy, może akurat się udało, ale ja niezmiennie polecam niebieskie testy z allegro. One są pozytywne tylko i wyłącznie podczas piku no i cąży :)

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Cinkusia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Paula zrób ciążowy, może akurat się udało, ale ja niezmiennie polecam niebieskie testy z allegro. One są pozytywne tylko i wyłącznie podczas piku no i cąży :)


    Hej a jakiej firmy sa te testy ? Pozdrawiam

    Czekam z niecierpliwością na cud ...
  • Cinkusia Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Paula zrób ciążowy, może akurat się udało, ale ja niezmiennie polecam niebieskie testy z allegro. One są pozytywne tylko i wyłącznie podczas piku no i cąży :)
    Pozdrawiam


    Hej a jakiej firmy sa te testy ? Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 14:04

    Czekam z niecierpliwością na cud ...
  • Sysiowianka Koleżanka
    Postów: 42 19

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Jestem tu nowa i pisze do was,bo może coś pomożecie. Od kwietnia br staram się z narzeczonym o dzieciątko. Póki co wszystko na marne,bo PRL za wysoko i biorę Bromka 3×1 . Ostatnio zsobsereowalsm sluz plony więc zrobiłam testy. I za każdym razem linia testowa bladsza była. Wcześniej jak robiłam testy to wogole tej 2 nie było. Bo za wysoka PRL zabuzala owulacje. Teraz sluz byl ewidentnie plodny,bo obserwyje caly czas .Czy mogę uznać bo za ważny? Mimo,że testowa była trochę jaśniejsza od kontrolnej? Wspolzylam w te dni bo chcemy mieć dziecko.

    Sysiowianka
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sysiowianka mi bromek przesunąl owu z 16 dnia na 12. i też się zastanawiałam czemu same bladziochy wychodzą, wkoncu poszłam na monitoring 13dc i mialam juz plyn po peknietym pecerzyku dzien wczesnej, w tym msc robię od 10dc testy i dziś 12dc wyszła piękna tłusta kreacha na owulacyjnym. Może rób wcześniej. Oczywiscie nie na wszystkich działają poprawnie te testy, też trzeba brać na to poprawkę

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Sysiowianka Koleżanka
    Postów: 42 19

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety przyszła @. Czekam do kolejnego razu. Miałam dość wysoką PRL i zbijam bromkiem. Po miesiącu brania była owu i @,lecz nie udało się. Czekam na koleją owu. Lollla7 dziękuję za odpowiedź. Zacznę robić wcześniej

    Sysiowianka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiowianka wrote:
    Niestety przyszła @. Czekam do kolejnego razu. Miałam dość wysoką PRL i zbijam bromkiem. Po miesiącu brania była owu i @,lecz nie udało się. Czekam na koleją owu. Lollla7 dziękuję za odpowiedź. Zacznę robić wcześniej

    Powiedz proszę przy jakim poziomie PRL lekarz przepisał Ci bromka?

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 u mnie 672 przed Bromkiem. Norma o ile dobrze pamiętam to 490? czyli lekko ponad granicę, ale już powinno się zbijać. Tak naprawdę każdy organizm jest inny, jednej się uda przy mega wysokiej i utrzyma tę ciąza, drugiej lekko podwyższona przeszkadza już, u trzeciej dojdzie do poronienia bo przez prl progesteron będzie zbyt mały a czwartej znowu z nadwyżką się uda

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • Sysiowianka Koleżanka
    Postów: 42 19

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami91 Ja miałam wysoką bo 131ng/ml a norma do 24 więc sporo. Ale pi miesiącu spadła pięknie. Z tym ze spore dawki brałam. Bo 3 razy dziennie.

    Sysiowianka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy 10dni po ovulacji test z krwi pokaże ciąże?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni87 wrote:
    czy 10dni po ovulacji test z krwi pokaże ciąże?
    jeżeli doszło do zagnieżdżenia to tak, natomiast samo zagnieżdżenie jest między 6-12 dniem po potwierdzonej owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 11:18

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ