X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 49

    Wysłany: 19 sierpnia, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    te testy maja bardzo dobra opinie tutaj w DE i nie sa strasznie drogie.
    https://zapodaj.net/plik-BvWbNbASFB

    https://zapodaj.net/plik-djqsGhFMFb

    dzis z rana i tempka skoczylaz z wczoraj 36,3 na 36,6 wiec chyba wszytsko sie zgadza. Ginka tez typowala niedziele.

    No testy ewidentnie pozytywny , skoro pojawił się wyraźny skok to pewnie oznacza to owulację 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • xSmerfetkax Ekspertka
    Postów: 199 114

    Wysłany: 20 sierpnia, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Owu według aplikacji ma być w niedzielę czyli 15dc, kiedy najlepiej iść sprawdzić czy jest pęcherzyk? Czwartek czy piątek? W kolejny czwartek będę miała kontrolę u innego lekarza to będzie mógł sprawdzić czy pękł? Dziewczyny pomóżcie bo jestem totalnie zielona w tych datach 🙈

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 49

    Wysłany: 20 sierpnia, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Cześć! Owu według aplikacji ma być w niedzielę czyli 15dc, kiedy najlepiej iść sprawdzić czy jest pęcherzyk? Czwartek czy piątek? W kolejny czwartek będę miała kontrolę u innego lekarza to będzie mógł sprawdzić czy pękł? Dziewczyny pomóżcie bo jestem totalnie zielona w tych datach 🙈

    Jeżeli masz możliwość wyboru terminu to ja na Twoim miejscu poszłabym w piątek.
    A co do późniejszej kontroli to na spokojnie możesz iść do innego lekarza tylko będziesz musiała mu powiedzieć że chcesz podejrzeć czy owulacja była , wykonanie USG nie jest skomplikowanym badaniem tak więc każdy lekarz moze je wykonać 😊

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • xSmerfetkax Ekspertka
    Postów: 199 114

    Wysłany: 20 sierpnia, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Jeżeli masz możliwość wyboru terminu to ja na Twoim miejscu poszłabym w piątek.
    A co do późniejszej kontroli to na spokojnie możesz iść do innego lekarza tylko będziesz musiała mu powiedzieć że chcesz podejrzeć czy owulacja była , wykonanie USG nie jest skomplikowanym badaniem tak więc każdy lekarz moze je wykonać 😊
    Zapisałam się na piątek 🩷

  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 49

    Wysłany: 20 sierpnia, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Zapisałam się na piątek 🩷

    Powodzenia,oby był piękny pęcherzyk ❤️

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 20 sierpnia, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Uu to ładnie wystrzeliła 😁 u mnie bez takich szaleństw ale poszła trochę do góry 36.80.

    To też ładnie idzie w górę 🙂
    Dziś u mnie taka sama jak wczoraj.. I coraz ciężej wytrzymać do testowania 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 49

    Wysłany: 20 sierpnia, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    To też ładnie idzie w górę 🙂
    Dziś u mnie taka sama jak wczoraj.. I coraz ciężej wytrzymać do testowania 😅

    U mnie dalej trochę do góry bo już 36.87.
    Ja miałam zamówić testy dopiero w środę żeby mi nie leżały i nie korciły, wczoraj zamawiałam suple bo mi się skończyły i oczywiście od razu zamówiłam testy ... Więc pewnie zatestuje wczesniej niż sobota 🤣

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 20 sierpnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    U mnie dalej trochę do góry bo już 36.87.
    Ja miałam zamówić testy dopiero w środę żeby mi nie leżały i nie korciły, wczoraj zamawiałam suple bo mi się skończyły i oczywiście od razu zamówiłam testy ... Więc pewnie zatestuje wczesniej niż sobota 🤣

    Robie to samo, zwlekam z zakupem testów żeby nie korciło 🙈 najgorzej że już mnie ciągnie do Rossmanna bo te facelle paskowe też są dobre 🤣🤣🤣
    A ciągną się te dni jak nie wiem 🙈 masz jakieś objawy już? 😅

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 49

    Wysłany: 20 sierpnia, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Robie to samo, zwlekam z zakupem testów żeby nie korciło 🙈 najgorzej że już mnie ciągnie do Rossmanna bo te facelle paskowe też są dobre 🤣🤣🤣
    A ciągną się te dni jak nie wiem 🙈 masz jakieś objawy już? 😅

    Haha witaj w klubie 🤣 ja zamówiłam pinki na allegro. Jutro już pewnie będą w paczkomacie i czuję ,że w czwartek pewnie wleci pierwszy, no chyba ,że uda mi się jakoś powstrzymać ale wątpię 🙆🤣
    Na ten moment nic mi nie dolega ,nic a nic aż mnie to dziwi 😅 a Ty jak się masz ?

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Pszczola28 Koleżanka
    Postów: 83 12

    Wysłany: 20 sierpnia, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziewczyny bolą piersi i lewy jajnik kuje codziennie nawet intensywnie ... Dopiero 6 dni temu owulacja... Niecierpliwie się 😂😂 myślę zatestowac może w piątek.. 🦠👍

  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 20 sierpnia, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Haha witaj w klubie 🤣 ja zamówiłam pinki na allegro. Jutro już pewnie będą w paczkomacie i czuję ,że w czwartek pewnie wleci pierwszy, no chyba ,że uda mi się jakoś powstrzymać ale wątpię 🙆🤣
    Na ten moment nic mi nie dolega ,nic a nic aż mnie to dziwi 😅 a Ty jak się masz ?

    Eh no i nie wytrzymałam i kupiłam facellki paskowe 🤣 5 sztuk mam, jakaś promocja jest i wychodzą po 5 zł. Postaram się poczekać do weekendu ale ciężko będzie 🙈 Ty i tak trochę wcześniej miałaś owulke to szybciej możesz testować 😅 Nie rozumiem dlaczego normalnie tydzień szybko mija a jak się czeka na testowanie to dłuży się i dłuży.. 😢

    Ja mam cały pakiet objawów, począwszy od bólu, dziwne, ale samych sutków od 1 dpo, po bóle głowy i mdłości 🤣 ale domyślam się że to wina progesteronu. Nie funkcjonuje dobrze przy wysokiej temperaturze a jednak teraz ona przekracza 37 stopni u mnie 😅 jedyne co też kłuje mnie dość mocno prawy jajnik, chyba z niego była owulka bo kuł też podczas niej i nadal czuje taki sam ból jak podczas owulki, krótkotrwałe i pojedyncze zakłucia. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia, 14:59

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 49

    Wysłany: 20 sierpnia, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Eh no i nie wytrzymałam i kupiłam facellki paskowe 🤣 5 sztuk mam, jakaś promocja jest i wychodzą po 5 zł. Postaram się poczekać do weekendu ale ciężko będzie 🙈 Ty i tak trochę wcześniej miałaś owulke to szybciej możesz testować 😅 Nie rozumiem dlaczego normalnie tydzień szybko mija a jak się czeka na testowanie to dłuży się i dłuży.. 😢

    Ja mam cały pakiet objawów, począwszy od bólu, dziwne, ale samych sutków od 1 dpo, po bóle głowy i mdłości 🤣 ale domyślam się że to wina progesteronu. Nie funkcjonuje dobrze przy wysokiej temperaturze a jednak teraz ona przekracza 37 stopni u mnie 😅 jedyne co też kłuje mnie dość mocno prawy jajnik, chyba z niego była owulka bo kuł też podczas niej i nadal czuje taki sam ból jak podczas owulki, krótkotrwałe i pojedyncze zakłucia. 🤣


    O proszę no to piękna cena , nie dziwnie się ,że się skusilas 🤣
    Ja tam wolę mieć te testy na pokładzie ,jakoś czuje się spokojniejsza , z jednej strony jak mam ciągle o tym myśleć to dla świętego spokoju wile sobie zrobić ten test i tyle , szkoda kasy no ale cóż.. sika wyższa 😅
    Hm no ta temperatura u Ciebie piękna , że tego co pamiętam mówiłaś że w tym cyklu co miałaś cb to właśnie miałaś takie temperatury, no i te objawy teraz to myślę ,że może to coś dobrego wróżyć 😊

    No ja już też wychodzę z siebie i już bym chciała testować 😁

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Plapart Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 20 sierpnia, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulke miałam 7-8 dni temu (mam cykle 24dniowe ) i też już nie mogę wytrzymać 🙈 . Dziś przyszły mi zamówione testy , ale staram się aby zrobić pierwszy dopiero w sobotę lub w niedzielę

    👩 28 | 🧔32

    👼 💔 Aniołek, 05.2024, ciąża zatrzymana 11+1dc
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 20 sierpnia, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    O proszę no to piękna cena , nie dziwnie się ,że się skusilas 🤣
    Ja tam wolę mieć te testy na pokładzie ,jakoś czuje się spokojniejsza , z jednej strony jak mam ciągle o tym myśleć to dla świętego spokoju wile sobie zrobić ten test i tyle , szkoda kasy no ale cóż.. sika wyższa 😅
    Hm no ta temperatura u Ciebie piękna , że tego co pamiętam mówiłaś że w tym cyklu co miałaś cb to właśnie miałaś takie temperatury, no i te objawy teraz to myślę ,że może to coś dobrego wróżyć 😊

    No ja już też wychodzę z siebie i już bym chciała testować 😁

    Fakt, normalnie powinnyśmy czekać do dnia okresu i potem testować. To wcześniejsze testowanie to tylko strata kasy co miesiąc 🤣 ale inaczej się nie da. To już wolę sobie co innego odmówić a na to konto mieć zapas testów 🤣🤣
    U mnie dopiero 5 dpo więc jeszcze dużo czasu 😢 myślałam żeby testować 10 dpo ale serio nie wiem czy wytrzymam, już się łamie że może spróbuje 9 dpo 🤣 zawsze to dzień wcześniej!
    Sama się nakręcam niepotrzebnie a potem upadek bywa bolesny. Nie wiem co mnie tak nakręciło w tym cyklu 🤣🤣

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 20 sierpnia, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plapart wrote:
    Ja owulke miałam 7-8 dni temu (mam cykle 24dniowe ) i też już nie mogę wytrzymać 🙈 . Dziś przyszły mi zamówione testy , ale staram się aby zrobić pierwszy dopiero w sobotę lub w niedzielę

    Ja też myślę nad sobotą lub niedzielą ale dla mnie to dopiero będzie 9 i 10 dpo 🤣
    A masz jakieś objawy sugerujące ze mogło się udać? 😁

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Plapart Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 20 sierpnia, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Ja też myślę nad sobotą lub niedzielą ale dla mnie to dopiero będzie 9 i 10 dpo 🤣
    A masz jakieś objawy sugerujące ze mogło się udać? 😁
    Wczoraj miałam kłujący jajnik , plus pobolewają mnie od wczoraj lekko sutki , także zobaczymy jak będzie za parę dni

    👩 28 | 🧔32

    👼 💔 Aniołek, 05.2024, ciąża zatrzymana 11+1dc
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 49

    Wysłany: 20 sierpnia, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Fakt, normalnie powinnyśmy czekać do dnia okresu i potem testować. To wcześniejsze testowanie to tylko strata kasy co miesiąc 🤣 ale inaczej się nie da. To już wolę sobie co innego odmówić a na to konto mieć zapas testów 🤣🤣
    U mnie dopiero 5 dpo więc jeszcze dużo czasu 😢 myślałam żeby testować 10 dpo ale serio nie wiem czy wytrzymam, już się łamie że może spróbuje 9 dpo 🤣 zawsze to dzień wcześniej!
    Sama się nakręcam niepotrzebnie a potem upadek bywa bolesny. Nie wiem co mnie tak nakręciło w tym cyklu 🤣🤣

    No u Ciebie na prawdę wygląda to wszystko bardzo obiecująco więc myślę ,że są duże szanse 😊 jak Ci to ulży to siknij sobie wcześniej a co tam 🤣
    Jutro popołudniu testu u mnie już będą na pokładzie ,ciekawe ile poleżą.. pewnie niedługo...🤣

    U mnie coś na wieczór jajnik się uaktywnił i to ten prawy, owulacyjny a do tego wróciłam od dentysty ,niby byłam tylko na czyszczeniu a cała szczęka mnie boli , przez ostatnie dni miałam bardzio wrażliwe dziąsła i często krwawienia a po czyszczeniu to już jest kosmos , całe dziąsła pulsują...😅

    A jak u Was że śluzem ? Macie jakiś ? Bo u mnie od 3 dni mokro a momentami na bieliźnie zostaje dużo takiego gęstego ,kremowego momentami z grudkami śluzu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia, 19:47

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 21 sierpnia, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    No u Ciebie na prawdę wygląda to wszystko bardzo obiecująco więc myślę ,że są duże szanse 😊 jak Ci to ulży to siknij sobie wcześniej a co tam 🤣
    Jutro popołudniu testu u mnie już będą na pokładzie ,ciekawe ile poleżą.. pewnie niedługo...🤣

    U mnie coś na wieczór jajnik się uaktywnił i to ten prawy, owulacyjny a do tego wróciłam od dentysty ,niby byłam tylko na czyszczeniu a cała szczęka mnie boli , przez ostatnie dni miałam bardzio wrażliwe dziąsła i często krwawienia a po czyszczeniu to już jest kosmos , całe dziąsła pulsują...😅

    A jak u Was że śluzem ? Macie jakiś ? Bo u mnie od 3 dni mokro a momentami na bieliźnie zostaje dużo takiego gęstego ,kremowego momentami z grudkami śluzu.

    Dziś mam jakiś spadek nastroju, już mnie nachodzą mysli ze pewnie nic z tego. Wszystko przez to że tak długo trzeba czekać i człowiek żyje w zawieszeniu 🤣 do tego te cholerne wakacje nie tanieją póki co.. ciekawe czy mam na co liczyć że cokolwiek pójdzie w dół czy prędzej zniknie oferta 🙄
    Gdzieś czytałam odnośnie tych opuchniętych dziąseł że to był jeden z głównych objawów także wiesz.. 🤣

    Ja nie mam w ogóle śluzu jak przystało na 2 faze cyklu 😛 także jesteś w lepszej pozycji bo podobno często taki śluz się pojawia na wczesnym etapie 🫢

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 516 49

    Wysłany: 21 sierpnia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Dziś mam jakiś spadek nastroju, już mnie nachodzą mysli ze pewnie nic z tego. Wszystko przez to że tak długo trzeba czekać i człowiek żyje w zawieszeniu 🤣 do tego te cholerne wakacje nie tanieją póki co.. ciekawe czy mam na co liczyć że cokolwiek pójdzie w dół czy prędzej zniknie oferta 🙄
    Gdzieś czytałam odnośnie tych opuchniętych dziąseł że to był jeden z głównych objawów także wiesz.. 🤣

    Ja nie mam w ogóle śluzu jak przystało na 2 faze cyklu 😛 także jesteś w lepszej pozycji bo podobno często taki śluz się pojawia na wczesnym etapie 🫢

    Ja mam doświadczenia takie z wycieczkami,że zazwyczaj jak długo czekałam to albo oferta się wyprzedaje albo cena nie maleje albo jeszcze drożeje 😅 mi się wydaje że czasy last minute już minęły i ,że już nie ma takich okazji jak kiedyś niestety...

    Dziś jest jeszcze gorzej tak mnie swędzą te dziąsła,że masakra...
    Może i te dziąsła i sluz jest częstym objawem ale zapewne nie u mnie 🤣
    Choć dzisiaj temperatura 37 😎

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓

    28.09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia nieplodnosci


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • ariete Przyjaciółka
    Postów: 422 48

    Wysłany: 21 sierpnia, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    Ja mam doświadczenia takie z wycieczkami,że zazwyczaj jak długo czekałam to albo oferta się wyprzedaje albo cena nie maleje albo jeszcze drożeje 😅 mi się wydaje że czasy last minute już minęły i ,że już nie ma takich okazji jak kiedyś niestety...

    Dziś jest jeszcze gorzej tak mnie swędzą te dziąsła,że masakra...
    Może i te dziąsła i sluz jest częstym objawem ale zapewne nie u mnie 🤣
    Choć dzisiaj temperatura 37 😎

    To ja mam trochę inne doświadczenie. Co roku lecimy na wakacje na last, pakujemy się i od konkretnej daty dajemy sobie tydzień na wylot a loty są codziennie i zawsze się udaje. W tamtym roku kupiłam wycieczkę dwa dni przed wylotem i zapłaciłam 2300zł/os, przeceniona z ponad 4 tys/os. 😁 Za to dwa razy mnie podkusiło kupić wcześniej, rok temu Turcję i w tym roku Egipt, na Turcji straciliśmy 1000zł za dwie osoby a Egipt 2000zł 😅 także więcej nie kupię z wyprzedzeniem. Po prostu muszę czekać do końca tylko ogólnie teraz jestem poddenerwowana i wszystko mnie irytuje 🙈

    Pewnie Cię podrażniło i musisz przeczekać aż minie 😁 jeszcze nie mów hop póki nie zatestujesz, widziałam że się pięknie temperatura pnie do góry 🫢 planujesz jutro test zrobić?

    💔 03.2024 ciąża biochemiczna

    24.08.2024 - ⏸️
    02.09.2024 Beta HCG 1080,16 mlU
    04.09.2024 Beta HCG 2306,87 mlU
    06.09.2024 Beta HCG 4973,78 mlU

    10.09.2024 🥰 2,3 mm szczęścia z bijącym ❤️

    preg.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ