Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Shibuya Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2015, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podbijam temat.
    Co to oznacza, że w piątek na teście owulacyjnym nie było nawet cienia drugiej kreski, w sobotę była ledwo widoczna, wczoraj odrobinę mocniejsza, ale nadal słabiutka, a dzisiaj znowu ledwo widoczna...
    cieszyłam się że wszystko idzie ku dobremu i za kilka dni będzie owulacja, a tutaj mnie zaskoczyła ta ledwo widoczna kreska dzisiaj, bo myślałam że z dnia na dzień będzie mocniejsza..
    śluz mam chyba rozciągliwy, to znaczy na pewno rozciągliwy, ale na kilka cm, a nie jak niektórzy piszą, że na kilkanaście ; )
    dopiero zaczęłam przygodę z obserwacją siebie i dopiero się uczę.
    Dzisiaj mój 15 dzień cyklu, ale cykle mam około 32-33 dniowe.
    nie wiem już co jest grane :(

km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego 2015, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja słyszałam, że jako wynik pozytywny powinno się przyjąć najmocniejszą drugą kreskę w miesiącu, niekoniecznie musi być ciemniejsza niż ta pierwsza, ale nie wiem czy to prawda. Ja stosowałam testy 3 miesiące i tylko raz miałam ciemniejszą drugą kreskę a tempka wskazywała na owu i w innych miesiącach. Potem porzuciłam te testy bo jakoś przestałam im dowierzać.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego