X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podbijam temat.
    Co to oznacza, że w piątek na teście owulacyjnym nie było nawet cienia drugiej kreski, w sobotę była ledwo widoczna, wczoraj odrobinę mocniejsza, ale nadal słabiutka, a dzisiaj znowu ledwo widoczna...
    cieszyłam się że wszystko idzie ku dobremu i za kilka dni będzie owulacja, a tutaj mnie zaskoczyła ta ledwo widoczna kreska dzisiaj, bo myślałam że z dnia na dzień będzie mocniejsza..
    śluz mam chyba rozciągliwy, to znaczy na pewno rozciągliwy, ale na kilka cm, a nie jak niektórzy piszą, że na kilkanaście ; )
    dopiero zaczęłam przygodę z obserwacją siebie i dopiero się uczę.
    Dzisiaj mój 15 dzień cyklu, ale cykle mam około 32-33 dniowe.
    nie wiem już co jest grane :(

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja słyszałam, że jako wynik pozytywny powinno się przyjąć najmocniejszą drugą kreskę w miesiącu, niekoniecznie musi być ciemniejsza niż ta pierwsza, ale nie wiem czy to prawda. Ja stosowałam testy 3 miesiące i tylko raz miałam ciemniejszą drugą kreskę a tempka wskazywała na owu i w innych miesiącach. Potem porzuciłam te testy bo jakoś przestałam im dowierzać.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ