X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne i ich zastosowanie
Odpowiedz

Testy owulacyjne i ich zastosowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miłośćPonadwszytsko Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie,postanowiłam zadziałać w tym cyklu także testami owulacyjnymi .Mam z nimi pierwszy raz styczność ,czytałam dość sporo na ich temat i chciałabym was się poradzić .Testujecie dwa razy w ciągu dnia czy tylko raz ? I jakie są wasze doświadczenia z testami ?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest już temat o testach owulacyjnych https://ovufriend.pl/forum/w-oczekiwaniu-na-owulacje/testy-owulacyjne,13.html

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • miłośćPonadwszytsko Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki .Musiałam przeoczyć temat :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ