Forum W oczekiwaniu na owulację To dla mnie bardzo ważne...
Odpowiedz

To dla mnie bardzo ważne...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Mój problem polega na tym iż jestem 13dc A objawów ovu nie mam. Tzn szyjka jest bardzo nisko, delikatnie twardawa A może i twarda no i zamknięta. Śluz zmienny w ciągu dnia kremowy bądź wodnisty w nie dużych ilościach. Do tego wnętrze pochwy od jakiś 4-5dni mam jakby spuchnięte i dość ciężko mi się przez to badać.
    Dziś drugi dzień zażywania inofemu i salfazin-On.
    Czekam na szybką informację co może być nie tak. Dodam że 2 poprzednie cykle trwały 34 dni. A ostatnia @ była dość skąpa jeśli chodzi o moje cykle które są niestety nie regularne.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 18:30

Cykl nr 54
    17.11-poronienie całkowite Ig: aja.photo FB: wesoło w kuchni
    58e49922f0db7.png bl9chdgeo8iqt0ft.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2016, 15:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S, rozbawiłaś mnie tą szynką! :D Chyba już myślisz o wielkanocnych przysmakach, co?
    A na serio, to nie pomogę w pytaniu i mam nadzieję, że nie pogniewasz się za mój komentarz :)

AJA_S lubi tę wiadomość

• AJA_S Autorytet

Wysłany: 14 marca 2016, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to jest jak pisze się na telefonie xD Haha nawet nie wiedziałam

Cykl nr 54
    17.11-poronienie całkowite Ig: aja.photo FB: wesoło w kuchni
    58e49922f0db7.png bl9chdgeo8iqt0ft.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego