Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację USG A CZAS PO OWULACJI
Odpowiedz

USG A CZAS PO OWULACJI

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja prywatnie daję 30zł za monitoring, nie zawsze dostaję wydruk do ręki a jak dostaję to tylko wtedy gdy lekarz mi sam da....nie zawsze też drukuje....nie wiem czy potem gdzieś to zapisuje czy nie ale wydaje mi się ze nie....
    i nie zawsze wyciąga moją kartę.....ale to już dla mnie nie istotne bo temu lekarzowi powoli dziękuję;)

    na nfz nie pójdę bo czuję że jestem tam traktowana podrzędnie

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • OvuFriend

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (zakaz używania wulgaryzmów)

  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Bo Kasiek chujowo trafiasz ci powiem....Ja tez zawsze myslalam ze jak zaplace to jest najlepszy lekarz a tu gownoo!!! A Twoje wyniki sa u niego wszystkie i w razie zmiany lekarza idz do niego i poprps o swoja kartezrob wydruk a skoro ma alektroniczny to ci zgra i bedziesz miala cale leczenie..ja tak wzielam z 2miejsc swoje karty leczenia od poczatku jak zaczelam chodzic

    Ja w ogólę się dziwię, że Cię jeszcze nie zablokowali za te wypowiedzi z ładnym słownictwem. Dziewczyno to jest portal dla kobiet, które starają się o dziecko, a nie podwórkowe pogaduszki ON LINE.

    e43bfde7db.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ci sie nie podoba to ignoruj moja rozmowe poza tym moja wypowiedz nie byla do ciebie---napisalam do znajomej a nieobcej osoby!!!wiec z łaski zrob krok w tyl iodwroc sie na piecie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    Ja w ogólę się dziwię, że Cię jeszcze nie zablokowali za te wypowiedzi z ładnym słownictwem. Dziewczyno to jest portal dla kobiet, które starają się o dziecko, a nie podwórkowe pogaduszki ON LINE.
    a swoja droga to tak na marginesie nie rozmawiamy o hodowaniu salaty a wlasnie na temat lekarzy wiec jak niby wg ciebie tu rozmowa ma wygladac??

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szkodzi, był to wątek, w którym brałam udział i Ty również. Nie widziałam u nikogo w postach odkad jestem na tym portalu aby przeklinał, bo chyba nie jest to odpowiednie miejsce.

    e43bfde7db.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski wyluzujcie:) bo się chmura.....

    Kasia mój lekarz nie ma moich badań, wszystko mam w domku więc nic nie musze od niego kserować, idę z pełnym pakietem do innego i tyle:)

    i to prawda nieraz z p[owodu lekarzy można sobie język połamać....i nerwy potargać

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    Nie szkodzi, był to wątek, w którym brałam udział i Ty również. Nie widziałam u nikogo w postach odkad jestem na tym portalu aby przeklinał, bo chyba nie jest to odpowiednie miejsce.
    0dash2.gif nie bede juz komentowac twoich wypowiedzi bo szkoda literek

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 20 lutego 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak powinna rozmowa wyglądać ? No cóż moim zdaniem na pewno nie tak jak wyglądają Twoje wypowiedzi z uzyciem mięsa ;)))

    e43bfde7db.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    laski wyluzujcie:) bo się chmura.....

    Kasia mój lekarz nie ma moich badań, wszystko mam w domku więc nic nie musze od niego kserować, idę z pełnym pakietem do innego i tyle:)

    i to prawda nieraz z p[owodu lekarzy można sobie język połamać....i nerwy potargać[/QUOT
    No i lukier,,,,teraz tylko zeby wdrozyl porzadne leczenie i wszystko sie ruszy..ale mam nadzieje ze ci to nie bedzie potrzebne juz...Wracajmy do nas na watek bo przeciez to nie moga byc rozmowki on-line...0what.gif

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Wracajmy do nas na watek bo przeciez to nie moga byc rozmowki on-line...0what.gif
    lepiej Ci kochanie? 0bicz.gif

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    Jak powinna rozmowa wyglądać ? No cóż moim zdaniem na pewno nie tak jak wyglądają Twoje wypowiedzi z uzyciem mięsa ;)))
    urzekla mnie twoja historia 036.gif

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie umiesz odpuścić :)

    e43bfde7db.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (wypowiedź obraźliwa)

  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, na szęście porobiłam print screeny z tych zacnych twoich wypowiedzi na tym i wątku obok. Kierujesz pod moim adresem niewybredne komentarze, wiedz, że tego tak nie zostawię.

    e43bfde7db.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 16:17

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybacz o pani ze0recourse.gif oczy cie piekly jak czytalas slowo na ch..... 035.gif

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Monique Autorytet
    Postów: 355 171

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam słownik ortograficzny jako dzisiejszą lekturę na dobranoc, to by było na tyle. Kończę już mą konwersację z Tobą :)

    e43bfde7db.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buahhahahhahahahahzhhahahahah

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 lutego 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique wrote:
    Polecam słownik ortograficzny jako dzisiejszą lekturę na dobranoc, to by było na tyle. Kończę już mą konwersację z Tobą :)
    tak twą==== ehh sama postudiuj przed snem pozwoli ci sie to troche wyluzowac....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ