X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację USG przezpochwowe a owulacja
Odpowiedz

USG przezpochwowe a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anbel22 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    mam pytanie,
    czy wyniki badań :
    - brak płynu w zatoce douglasa
    - brak widocznych pęcherzyków dominujących
    - endometrium 3 mm

    I.Mogą wskazywać na odbytą owulację?
    Czy całkowicie ją wykluczają?

    II. Jak długo utrzymuje się płyn w zatoce douglasa?

    Czekam na odpowiedzi,

    pozdrawiam.

  • olcia87 Autorytet
    Postów: 452 197

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    który to dc ? jak po owulacji miało by być dużo za małe endometrium.

    Mama Aniołka - Szymuś [*] 26.09.2014r. - 19tc
    Mama Mai - mój cud ( 15.02..2016) - 2920g 52cm - 38tc cc
    Mama Kingi - drugi cud ( 28.06.2018) - 3940g 56cm - 40tc cc
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej ja wykluczają. Nawet gdyby nie było już płynu to powinno być ciałko żółte po ovu. A jak nie ma ciałka, nie ma płynu, nie ma pęcherzyka i endo dupne to niestety raczej ovu nie było.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Anbel22 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia87 wrote:
    który to dc ? jak po owulacji miało by być dużo za małe endometrium.

    5 i 7 dc, chciałam wiedzieć czy owulacja już była, ponieważ dostałam mocnego krwawienia... Ale to na pewno nie poronienie ani nie ciaza pozamaciczna.

    2 ginekologow podało mi właśnie takie wyniki badań.

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 259

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak na 5 i 7 dc to normalne wyniki, do owu daleko

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ