X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację w końcu owulacja?
Odpowiedz

w końcu owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej po pół roku w końcu testy owulacyjne wyszły pozytywne.... wczoraj 2 mocne krechy i dzisiaj tez ...oczywiście lekkie kłócie jajników jest :D ale....w 17 dniu cyklu wyszedł test pozytywny czyli owulacja sie zbliza...cykle mam 30 dni czy to nie za pozno na owulacje? I dodam ze sluz mam kremowy..i rzadki...czy zajście w ciąże jest mozliwe??Pomocy bo bym chciała w końcu zajść :)

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1576 1033

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie uważasz, że wczoraj miałaś owulację? (Skoro wyszły 2 mocne kreski)

    PAI homo
    ANA typ homogenny 1:640
    Stan zapalny
    Przewaga estrogenowa
    Ogólnie dramat...

    04.2024 cb (7cs)
    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie wiem jak.to.jest...wszedzie czytam ze jak 2 krechy wyjda to owulacja nastapi w ciagu 24-36 godzin..

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny skoro test owulacyjny wyszedł pozytywnie w niedziele a wczoraj sluzu juz było brak to czyli wczoraj owulacja sie zaczeła?? bo słyszałam ze podobno owulacja sie zaczyna kiedy juz nie czujemy sluzu? czy to prawda?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Idealna laktacja - kiedy, jak powstaje mleko i dlaczego warto kupić laktator?

Czy idealna laktacja istnieje? Tak! Ale czasami wymaga wsparcia. Są kobiety, dla których karmienie piersią jest zupełnie bezproblemowe. Wiele jednak świeżo upieczonych mam zmaga się z  problemami na początku swojej drogi laktacyjnej: zbyt mała produkcja pokarmu, nieefektywne ssanie przez dziecko, trudności z przystawianiem... O ile trudności z przystawieniem warto skonsultować z położną lub doradczynią, to problem ze zbyt małą ilością pokarmu można rozwiązać samodzielnie, wspomagając się laktatorem. O idealnej laktacji - kiedy i jak powstaje mleko w piersiach oraz czy warto kupić laktator i na co zwrócić uwagę przy wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ