X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację W poszukiwaniu owulacji oraz żel conceive plus
Odpowiedz

W poszukiwaniu owulacji oraz żel conceive plus

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zagmatwana Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 5 października 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Z mężem jestem w związku od 8 lat (ja 27 on 29)nigdy do tej pory nie staraliśmy się jakoś o dziecko, twierdziliśmy że samo jakoś przyjdzie, nigdy się nie przejmowałam kalendarzykiem czy aby się zabezpieczyć, w listopadzie 2018 okazało się że jestem w 5 tyg ciąży którą niestety po w 6.5 tyg poroniłam(ciąża pozamaciczna) teraz przyszło na myśl... halo ? 8 lat bez zabezpieczeń i tylko 1 ciąża? Teraz wzięliśmy sprawę poczęcia dziecka na poważnie... mąż zauważył że myjąc się myję również pochwę w środku żelem intymnym... również po każdym stosunku... aby być czystą... mąż zaczoł zaraz szukać w internecie... okazuje się że mogłam tym niszczyć plemniki jak i swoja naturalną florę bakteryjna... nigdy też nie kontrolowałam swoich cykli pod względem owulacji... moje cykle są raczej regularne i wąchają się w okolicach 29-33 dni moja ostatnia miesiączką zaczęła się 28.09.2020 skończyła się 02.10.2020 w wrześniu cykl wyszedł aż 35 dni... chcemy używać w tym cyklu żelu conceive plus, bo ja nigdy nie byłam jakoś wilgotna przeważnie trzeba było się wspomagać, zakupiliśmy tubki po 4mg lecz nie bardzo wiemy jak tego używać ? kiedy zacząć ? ile będzie trwał mój aktualny cykl ? Nie chcemy przedobrzyć, planujemy się kochać co 2 dni i leżakować z nasieniem w środku po stosunku dłuższą chwilę... za każde wskazówki będę bardzo wdzięczna... pozdrawiam

  • Zagmatwana Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 5 października 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oraz moja ostatnia miesiączka była dziwna, mało bolesna przeżyłam ją bez tabletek przeciw bólowych i spóźniona o około 4 dni... dodatkowo pojawił się wodnisty śluz, krwawienie było normalne

  • Zagmatwana Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 5 października 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19.10 mam wizytę u ginekolog... to już będzie raczej po owulacji oraz próbach...

  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagmatwana wrote:
    Witam. Z mężem jestem w związku od 8 lat (ja 27 on 29)nigdy do tej pory nie staraliśmy się jakoś o dziecko, twierdziliśmy że samo jakoś przyjdzie, nigdy się nie przejmowałam kalendarzykiem czy aby się zabezpieczyć, w listopadzie 2018 okazało się że jestem w 5 tyg ciąży którą niestety po w 6.5 tyg poroniłam(ciąża pozamaciczna) teraz przyszło na myśl... halo ? 8 lat bez zabezpieczeń i tylko 1 ciąża? Teraz wzięliśmy sprawę poczęcia dziecka na poważnie... mąż zauważył że myjąc się myję również pochwę w środku żelem intymnym... również po każdym stosunku... aby być czystą... mąż zaczoł zaraz szukać w internecie... okazuje się że mogłam tym niszczyć plemniki jak i swoja naturalną florę bakteryjna... nigdy też nie kontrolowałam swoich cykli pod względem owulacji... moje cykle są raczej regularne i wąchają się w okolicach 29-33 dni moja ostatnia miesiączką zaczęła się 28.09.2020 skończyła się 02.10.2020 w wrześniu cykl wyszedł aż 35 dni... chcemy używać w tym cyklu żelu conceive plus, bo ja nigdy nie byłam jakoś wilgotna przeważnie trzeba było się wspomagać, zakupiliśmy tubki po 4mg lecz nie bardzo wiemy jak tego używać ? kiedy zacząć ? ile będzie trwał mój aktualny cykl ? Nie chcemy przedobrzyć, planujemy się kochać co 2 dni i leżakować z nasieniem w środku po stosunku dłuższą chwilę... za każde wskazówki będę bardzo wdzięczna... pozdrawiam
    polecam wisiołek to sa takie tabletki wspomagajace sluz bierze sie od 1 dc do prewaznie 12 dc 1 tab(do owulacji, ni mozna dluzej bo powoduje skurcze macicy. Co do zeli do higeny nie stosuje bo zawsze mam po nich uczulenie.... poleccam dobra klinike i moni owulacji o ile jest albo tabletki na jej wywolanie raz wszzystkie niezbedne badania hormonale.

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ